ترویج همسن گزینی و ازدواج با دختران بزرگتر توسط شیاطین انس

 

امروزه مرتب سعی در تبلیغ و ترویج ازدواج همسن و یا ازدواج پسران با دختران بزرگتر از خود می شود. احتمالا چه مرد باشید و چه زن ، خودتان می فهمید که این مورد در دراز مدت می تواند چه اثراتی داشته باشد. اما به هر حال وقتی مطلبی بسیار تبلیغ شود ، خود به خود افراد را وا می دارد تا مطابق آن مطلب عمل کنند.

مسئله این نیست که تعداد دختران بیشتر از پسران باشد و یا تعداد پسران بیشتر از دختران باشد. طبیعت روند خود را دارد و کسی نمی تواند در مورد طبیعت نگرانی داشته باشد زیرا طبیعت به بهترین نحو تنظیم شده و جای نگرانی نیست. مسئله ترویج افکار غلط با توجیهات خنده دار است. دلیل خنده دار بودن این توجیهات از این قرار است که تا چندی مرتب به دلیل بالاتر بودن تعداد دختران آماده ازدواج نسبت به پسران ، از سوی برخی سایتهای رسمی دعوت به همسن گزینی و یا ازدواج پسر با دختر بزرگتر از خود میشد. حالا در جایی متنی نوشته که تا سال 97 تعداد پسران آماده ازدواج 2 میلیون بیش از دختران مجرد می شود و برای حل این موضوع نیز راه و حل ارائه شده باز همسن گزینی و یا ازدواج پسران با دختران بزرگتر از خود معرفی شده است!!!!!!این خود یک رسوایی و بزرگترین شبهه در حرفهای این جماعت است.
 

به راستی چه اصراری دارند که این مسئله را رواج دهند؟ چه سودی می برند؟ به هر حال اگر ما مرد هستیم یا زن ، باید توجه داشته باشیم که زندگی مشترک تنها 2 سال اول نیست. زندگی مشترک باید تا آخر عمر تداوم داشته باشد. خودتان تجسم کنید که با توجه به متفاوت بودن بلوغ پسران و دختران و نیز امکان یائسگی زنان در سنین خاص ، از لحاظ علمی این توصیه ها چه توجیهی دارد؟ و البته همین اصرار مرتب با استدلاهای متناقض خود دلیل مهم بر شک و رد این توصیه است. شما اگر زن هستید مطمئن باشید از زندگی با مرد بزرگتر از خود بیشتر لذت می برید و اگر مرد باشید از زندگی با زن کوچکتر از خود بیش تر لذت می برید و به آرامش می رسید هر چند که استثنائاتی هست که رعایت برخی اصول می تواند این روال را برعکس کند اما هرگز به معنای تجویز عمومی کردن این روال در جامعه نیست. همیشه بالا و پایین شدن طبیعی آمار دختران و پسران مجرد در طول تاریخ بوده است و این ها کاملا طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی چه برای دختران و چه برای پسران نیست و در طول تاریخ همیشه این مورد بوده است. منتها امروزه برخی شیاطین از جنس انس سعی در حاد کردن این موضوع و دادن امار هایی با استدلالهای عجیب و غریب و البته مغرضانه هستند و چنان آمار می دهند که گویی تا کنون این مسئله در تاریخ بشر نبوده است. اما بشر همیشه این روالهای طبیعی را داشته و همیشه با اتکا به خداوند و نه این شیاطین انسان ، راه خود را به درستی پیدا کرده است. نمونه از این تبلیغات در لینک زیر امده است. تا کنون ایده همسن گزینی و یا ازدواج پسران با دختران مسن تر از خود برای حل مشکل دختران مجرد بود و حالا همین راه وحل برای حل مشکل پسران مجرد است!!!!! یک راه و حل برای دو شرایط متناقض!!!! این مسئله درست مثل وقتی است که اگر به عنوان مثال سیب برای سلامتی تان مفید باشد بگویند سیب زیاد بخور و اگر سیب برای سلامتی تان مضر باشد باز هم بگویند سیب زیاد بخور!!!!!

/ 3 نظر / 37 بازدید
r

دعوت به تبادل لینک (قبل از تبادل لینک, پست زیر را مطالعه کنید) http://ultrafast.mihanblog.com/post/31 بهترین های سرگرمی http://ultrafast.mihanblog.com پیروز باشید.

همین

منظورم اینه که برا شمام صفحه وبم تاریک میشه عایاع؟؟؟