دشمن در حال مدیریت و حکومت بر فرهنگ

سالها پیش رهبر معظم انقلاب از تهاجم فرهنگی صحبت می کردند. متاسفانه مسئولین در این زمینه سهل انگاری کردند.

امروز متاسفانه دشمن از مرحله تهاجم فرهنگی عبور کرده و در حال مدیریت و کنترل فرهنگی است و کار از کارخانه گذشته است.

مساله فرهنگی مساله ای نیست که بشود با چند پند و سخنرانی و موعظه آن را حل کرد یا مثل زمان امام خمینی فکر شود که با یک توصیه  و گفتن حرف به نتیجه مورد نظر رسید.

امروز دشمن از مرزهای فرهنگی عبور کرده و حکومت فرهنگی اش را تشکیل داده و در حال اداره کردن فرهنگ کشور است.

لذا وقتی برخی مسئولین که حتی گامی هم در راه مبارزه فرهنگی بر نمی دارند و از اصطلاح تهاجم فرهنگی استفاده می کنند بیشتر به مسخره کردن  و وانمود کردن می ماند.

در حال حاضر باید دشمن را از مرزهای فرهنگی بیرون کرد و حکومت فرهنگی را در دست گرفت.

هنر به اقتدار نظامی و سیاسی نیست. چرا که شوروی سابق هم در اوج اقتدار نظامی از درون و بیرون پوسید و از بین رفت.

در ابتدای امر شاید قواعد مستحکم و غیر قابل نفوذی داشت و حتی بسیاری از روحانیون در ادیان مختلف طرفدار آن بودند. کمونیسم شوروی سابق از طریق استحاله فرهنگی به نابودی کشیده شد.

کارش به جایی رسید که به مرحله انکار خداوند وارد شد. اینجا بود که پشتیبانی روحانیون ادیان را هم از دست داد. حمایت مردمش را از دست داد.

سردمداران شوروی سابق برای ابقای خود و کسب تشویق یکایک به انکار اصول و مبانی خود روی آوردند. 

متاسفانه این مورد امروز زیاد دیده می شود.

مسئولین نظام باید فکری جدی بکنند و سعی نکنند برای حفظ نظام ماهیت و رنگ خود را عوض کنند که این سمی مهلک برای نظام اسلامی است.

نوک پیکان این حکومت فرهنگی امروز بسیاری از مسئولین خفته و غرض ورض و فمینیست گرا هستند. که بعید است این را امروز کسی درک نکرده باشد.

/ 3 نظر / 25 بازدید
دانلود بازي رايگان

سلام.وبلاگ خوبي داريد. خسته نباشيد دوست داشتين يه سري به سايت ما هم بزنيد مي تونيد از مطالبش تو وبلاگتون بزاريد موفق باشيد

متاسفانه و باز هم متاسفانه مدیران و دست اندرکاران مملکت ما تمام هم و غم خود را معطوف درگیریهای بی مورد و غیر ضرور با دیگر ممالک کرده اند و به هر اندازه ای که برای این قضیه وقت گذاشتند از اوضاع اسف بار و بحرانی فرهنگی اجتماعی مملکت غافل شدند و در بهترین حالت به یک ابراز نگرانی یا برگزاری سمینار نمایشی در باب فرهنگ و سبک زندگی بسنده کرده اند و این شد عاقبت این سوی مدیریت این نامدیران که جامعه ای تا به این حد منحط و لجام گسیخته روی دستمان مانده...!! در کمال بی تدبیری بجای اینکه برای حفظ فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی بر سر مسایل درجه چندم سیاسی با اجانب حتی با برخی امتیاز دادنها کنار بیاییم بر طبل جنگ میکوبیم و این طبیعی است که در یک جنگ دوطرف دست روی حساسترین و مهم ترین فاکتور همدیگر میگذارند و این برای جامعه ی کهن و متدین ایرانی طبیعتا فرهنگ و اعتقادات است که امروزه آماج حمله ی بی امان از سوی غرب و شرق عالمست.کشور باید با بکارگیری درایت از هجمه ی فرهنگی دشمن در اسرع وقت حتی با علی الظاهر شکست دیپلماتیک برای حفظ دین و اعتقاد بکاهد والا بزودی زود بالکل شرایط فرهنگی جامعه رو به زوال میرود!!

منصور صادقی

من می دانم که در دولت آدم های معاند و منافق بسیار زیادی هستند ولی این رهبری ضعیف آیت الله خمینی و آیت الله خامنه ای در بوجود آمدن مشکلات فعلی کشور بسیار دخیل بوده. سخنان ایشان در موارد زیادی دوپهلو است جوری که هم فمینسیت ها به حرف های ایشان استناد می کنند و هم ما ها که ضد فمینیست هستیم. اینطوری فقط ما انرژی هایمان هرز می رود. آنها به پیش می روند و ما نیز درجا می زنیم.