ساپورت یونیفرم روسپی ها

ساپورت یا همان جوراب شلواری به حدی وقیح است که در غرب به عنوان  یونیفورم مخصوص زنان  روسپی! شناخته می شود. همچنین کارگردانان  فیلم های پونوگرافی برای تحریک بیشتر مخاطبان این فیلم ها ، لباس چسبنده ساپورت را بر تن بازیگران پورنو می کنند. متأسفانه برخی بدون توجه به اینکه این لباس مخصوص زنان بد کاره است این جوراب شلواری های ارزان قیمت را تهیه کرده واز اینکه مد روز را به تن کرده اند احساس غرور نیز می کنند!!

 سال ها پیش شلوارهای جین ساده در سطح وسیعی عرضه شد، پس از مدتی شلوار های جین با رنگ بندی پشت و وری ران وروی ساق پا مد شد.

 کم کم شلوارهای لی چسبان به بازار آمد  وسپس شلوارهای لی کوتاه موسوم به "برمودا" عرضه شد. علاوه بر اینها ، شلوارهای پارچه ای نازک بدن نما در  سطح گسترده به فروش می رسید. در یکی دو سال اخیر نیز شلوارهای تنگ وچسبان در رنگ بندی های مختلف در بوتیک ها عرضه می شد، اما  در نهایت  شلوار کنار گذاشته شد و جای خود رابه جوراب شلواری یا همان "ساپورت" داد.

تا چند سال پیش بسیاری از زنان حاضر نبودند از پوشش ساپورت حتی جلوی محارم خود هم استفاده کنند ، اما حرکت تدریجی مد سبب شده که کم کم این لباس پذیرفته شود ، به طوری که بسیاری ، این پوشش جنسی را بدون هیچ منعی از طرف خانواده وجامعه بر تن می کنند ودر خیابان ها رژه می روند!

"میشل هولباگ" نویسنده فرانسوی در جایی تنها راه مقابله با اسلام گرایی وپیروزی بر مسلمانان را همین نوع تهاجم فرهنگی می داند و می گوید: « جنگ علیه اسلام گرایی با کشتن مسلمانان فایده ای ندارد، فقظ با فاسد کردن آنها می توان به این پیروزی دست یافت. پس باید به جای بمب بر سر مسلمانان دامن های کوتاه فروبریزید.»

در پروتکل  های دانشوران صهیون هم آمده است :« ما باید کاری کنیم که اخلاق  در همه جا ویران شود تا راه سیطره ما را بگشاید. برای نابود کردن گوییم (یعنی همه غیر یهودی ها) عشق به عیاشی وتجمل پرستی را دربین آنها رواج  می دهیم....ادبیاتی مستهجن رواج می دهیم تا بتوانیم در برابر برنامه های خودمان نوعی آرامش در مردم ایجاد کنیم.»

ساپورت مد روز،فروش ساپورت،ساپورت پوشی

/ 11 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حامد

حیف یکبار بیشتر نمیشه لایک کرد [گل][گل][گل]

فاطمه

سلام. پستهامون یکی شده... به نظرم از ریشه باید درست بشه .فرهنگ اصلیترین مسئله است. باید بجای نقض افراد هنجارشکن،اونها رو هدایت کنیم.البته هدایتی امروزی.دین رو واسه بچه های الان روشن کنیم. بقیه پستهاروهم خونده ام.راستش کیبوردم خرابه.باید با کیبورد صفحه تایپ.واسه همین زورم میاد . ممنون از دعوتتون برای پست خیلی قبل.

غریبه

به منم سر بزنید پشیمون نمیشید ....آفرین

همین

اوه اوه....اوضاع بس ناجوانمردانه خراب است خراب....! خداوند آخر عاقبت ما که هیچ نسلای بعدی رو ختم به خیر کنه.... همین[گل]

sara100

سلاااام..میگم من شنیدم دارن تولیدیای ساپورت و می بندن..شماخبرنداری راسته یادروغ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بریم چندجین بگیریم بعدا کلی سود میکنیما

sara100

میگم پس تکلیف ماکه فقط تومجالس زنونه می پوشیم چیه؟؟؟؟یکی جواب بده

جعفر

زن و مرد یکسانند در مقام نه در حیطه ی عمل حجاب زن سنگر اوست حجاب مرد همسر اوست نه مادری عفت اورد و نه پاکدامنی مادر پرورد کج روی دور شدن از خدا و قران اوست هر انکس که خدا را خواهد نگاه ناچیز دیگران نخواهد و هر انکه نگاه پستان خواست پرده از میان برکشد کیست طالب مروارید بیرون از صدف جز هوس پیشگان!

آیور

با اجازتون من این مطلبتونو برداشتم واسه وبلاگ خودم ...؟

این .... شعرها چیه مینویسی