اعضای دائم شورای امنیت خود نا امن ترین کشورها برای زنان هستند

اعضاء دائم شورای امنیت که خود نا امن ترین کشورها برای زنان و مردم هستند، همواره ایران را به نقض حقوق بشر متهم می کنند.

این کشورها که خود با اجرای سیاست های فمینیستی و ضد دینی و بخاطر مفروضات غلطی که دارند،در این باتلاق گرفتار شده اند به جای درست کردن خود همواره ایران و دیگر کشورها را به طرق گوناگون تحت فشار قرار می دهند تا مطابق خواسته خودشان که عواقب آن به خوبی در کشورهای خودشان مشهود است رفتار کنند. مانند اینکه قاتل نباید اعدام شود  و چرا زناکار باید اعدام شود یا چرا متجاوزین به عنف اعدام می شوند و دیگر مسایلی از این قبیل.

فمینیست های پلید ایرانی هم از این موقعیت سو استفاده کرده و بدون توجه به آمارهای واقعی با بزرگنمایی خشونت علیه زنان خواستار تحقیر و فشار بر مردان از طریق تصویب قوانین منع خشونت علیه زنان هستند که در دنیا ثابت شده که تصویب این طور قوانین نه تنها موجب خشونت بیشتر می شود بلکه شالوده زندگی های مشترک و امنیت اجتماع را علیرغم نام به ظاهر موجهش از هم می پاشد که اگر اینگونه نبود این آمار ها در کشورهای مدعی بعنوان پیش قراول این راه باید پایین می آمد که آمار آن در زیر لیست می شود که در آن کشورها معمولا سیر صعودی دارد.

http://tfw.cachefly.net/nm/nm_app/pix/logo-nationmaster%402x.jpg

یکی از سایت های خارجی (www.nationmaster.com) که به تهیه گزارش در زمینه جرم و جرائم کشورهای مختلف می پردازد آمارهای قابل توجهی ارئه کرده که در نوع خود جالب است و می تواند ما را در رسیدن به حقیقت نزدیک تر کند. نکته قابل توجه اینجاست که جمهوری اسلامی ایران تقریبا در تمامی موارد یاد شده به جز دو مورد هیچ گونه رتبه ای نداشته اما بالاترین نرخ جنایات مربوط به کشورهای غربی و اروپایی است که در زیر به آنها اشاره شده است:
 

تجاوز به عنف

رتبه ها:

1- آمریکا            

2- آفریقای جنوبی           

3- کانادا              

4- استرالیا                     

5- هند  

6- مکزیک          

7- انگلیس         

8- آلمان            

9- فرانسه

10- روسیه        

ایران در بین 84 کشور ایران هیچ جایگاهی ندارد

ضرب و جرح

رتبه ها:

1- آمریکا

2- انگلیس

3- افریقا

4- مکسیکو

5- هند

6- کانادا

7- آرژانتین

8- استرلیا

9- المان

در این جدول ایتالیا جایگاه 24 را داراست و ایران در بین 78 کشور جدول جایگاهی ندارد

قتل

رتبه ها:

1- هند

2- روسیه

3- کلمبیا

4- افریقا

5- امریکا

در بین 83 کشور اول ایران جایگاهی ندارد

امار زندانیان

رتبه ها :

1- آمریکا

2- چین

3- روسیه

4- هند

5- برزیل

6- تایلند

7- اوکراین

8- آفریقای جنوبیی

9- مکزیک

10- ایران

11- رواند

12-پاکستان

13- اندونزی

14- هلند

15- انگلیس

16- آلمان

قتل با سلاح گرم

رتبه ها

1- آفریقای جنوبیی

2- کلمبیا

3- تایلند

4- آمریکا

5- فیلیپین

6- مکزیک

7- اسلواکی

8- السالوادور

9- زیمباوه

10- پرو

ایران در بین 46 کشور بررسی جایگاهی ندارد
 

و اما در نهایت آمار پرجنایت ترین کشورهای دنیا با توجه به معیارهای یاد شده در تمامی کشورها به شرح زیر اعلام گردیده است. در این میان جمهوری اسلامی ایران در بین 82 کشور پرجنایت دنیا هیچ جایگاهی ندارد. نکته قابل توجه این است که رتبه های یک تا پنج پر جنایت ترین کشورهای جهان مربوط است به همان کشورهای عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل که مثلا قرار است امنیت را در جهان برقرار کنند در حالی که حتی عاجز از برقراری امینت در کشورهای خودشان هستند. این آمارها بدین شرح است:

1- آمریکا

2- انگلیس

3- آلمان

4- فرانسه

5- روسیه

6- ژاپن

7- آفریقای جنوبی

8- کانادا

9- ایتالیا

10- هند

/ 2 نظر / 90 بازدید
آیور

سلام آقای حمیدی گرامی. در صورت تمایل وبلاگ منو لینک کنید. فکر میکردم حرف جدیدی در مورد فمنیسم دیگه نداشته باشم( من قبلا هم وبلاگ داشتم و در همین راستا فعالیت هایی داشتم) ولی این طور نشد. پست جالبی به ذهنم رسید. با این عنوان : داستان زندگی یک مامان دکتر. البته همه ی مطالب ضد فمنیسم نیست گاها دل نوشته و کپی از سایر وبلاگ ها ( مطالب مذهبی و پزشکی و ادبی) تو این وبلاگ موجوده ولی طبق تحقیقی که کردم شما چنین وبلاگ هایی رو هم لینک کردین. پس لطفا لینکم کنید. با عنوان : روزگار یک دختر خونه (2) متشکرم. آدرس : dokhtarekhunegi.blogfa.com

سلام بر شما آقا میلاد عزیز! برادر مایلیم بیش از این شما رو فعال و پرکار ببینیم و از قلم شیوا و ایده های پویای شما بهره مند شیم،از حیث موضوعات هم که الی ماشاالله بلطف حماقتها و نادیده گرفتن حقایق توسط اکثریت نادان جامعه بشری کمبودی حس نمیشود! به امید آپ های نو به نو و روشنگر جنابعالی. یا علی مدد!