یادش بخیر وقتی زنها خوب بودند

یک نگاهی و مقایسه ای بین زنان در امروز و زنان در سالهای گذشته بیندازید به عمق فاجعه پی می برید. وقتی صبح موقع رفتن به سرکار به ترکیب جمعیتی که عازم به محل کار هستند نگاه کنید متوجه می شوید بیش از نیمی از شاغلین زنان بی نیاز و سلیطه راکب خودرو های شخصی و تاکسی ها و اتوبوس ها یا پراید و تیبا ها هستند.
صبح ساعت 7 از خانه بیرون بزنید و به سر و وضع ها نگاه کنید. به عجله و حرص و ولع آنها توجه کنید. آنوقت پسرهای بیکار و آرزو به دل کنار خیابانها را ببینید!
شب هر ساعتی که برمیگردی ، حتی آخرین ساعات 10 شب. می بینی هنوز ول خیابان هستند. با خودت می گویی دارند چه غلطی میکنند اینها؟!!!
و بارها بر باعث و بانی اش و ابا و اجداد کسانی که مهیا کننده این بسترها هستند لعن و نفرین می فرستی!

یادش بخیر اون وقت ها

/ 4 نظر / 33 بازدید
تف بر فمینیست

خدا لعنتشون کنه

مقصران

بنظرم مقصرین این داستان یکی, روانشناسان عصر جدیدند با اون تئوری های احمقانشون که قائل به یکسانی مرد و زن اند و این شده دسیسه ی تاریک فکران مدعی تجدد و یکی هم تاثیر پذیری عجیب ملت سراسر دنیا و بیشتر از همه ملت ما از بمبارانهای رسانه ای جریان پلید صهیونه که هرچیزی رو بگن در اندک زمانی به دیده ی منت میپذیرن و مثل داستان کلاغ و کبک,تقلید میکنن بدون اینکه این تقلید لااقل همه جانبه انجام بشه و همراه با تقلید از تعالی زندگی و تکنولوژی و رفاه اونها باشه بلکه فقط تقلید از بی اخلاقیهای اونها!!! مورد بعدی هم بلاشک مردان بی غیرت و علما بی همت اند که با تمام توان آب به آسیاب این شیطنتها میریزند والا اگر مردان و عظما متحد باشند به آنی و لحظه ای میشه ریشه ی این درخت لعین فمنیست رو خشکوند.

تف بر فمینیست

منظورم منم همونا بودن دیگه!!!!!!!!