مشت به دهان استفاده کنندگان از لفظ خانه نشینی برای زنان

فعالان حقوق زن در ایران که منفور و منکوب ملت ایران هستند و این روزها دستشان حسابی رو شده است از برخی واژه های اهانت آمیز نسبت به زنان استفاده می کنند تا زنان بخاطر فرار از جو تحقیر آمیز ایجاد شده توسط آنها به انجام اهداف و ایده های مورد نظر آنها بپردازند.

آنها سعی می کنند در خبرگزاری های معروف یا محیط های دانشگاهی و اجتماعی این اصطلاحات را که از روی روانشناسی و برنامه  ریزی اتاق های فکر فمینیستی تعیین می شود نهادینه سازند!

یکی از اصطلاحاتی که در خبرگزاری ها و روزنامه ها مکررا می بینیم واژه "خانه نشینی" زنان است که آنها برای زنان خانه دار و یا غیر شاغل بکار می برند!

از اشتباهات و نگرش های غلطی که وجود دارد این است که برای زنان از لفظ بیکاری و یا خانه نشینی استفاده کنیم!

بیکاری در کشور اسلامی با توجه به مسئولیت های دینی مردان، صرفا باید برای مردان بیکار کاربرد داشته باشد.

و چون زنان مسئولیت مالی ندارند در صورت عدم اشتغال نباید خانه نشین و یا بیکار قلمداد شوند.

در واقع استفاده از این اصطلاحات برای تحقیر زنان غیر شاغل و ترغیب آنها به نبرد جنسیتی و بیرون کشیدن زنان از خانه و نابودی خانواده است.

باید دستگاه ها با استفاده کنندگان از این واژه شدیدا برخورد کنند و مردم با مشت به دهان استفاده کننده از این واژه برای زنان بزنند و همچنین خبرگزاری ها و روزنامه ها این واژه را به هیچ عنوان به کار نبرند.

دروغین بودن فعالان حقوق زن را از همین توهین مکرر استفاده از این اصطلاح نامربوط  می توان فهمید. 

فعالان حقوق زن در واقع دلسوز زنان نیستند. بلکه دیکتاتور و خودخواه هستند و برای دل سیاه خودشان و خواسته های دل خودشان چیزهایی را که دوست دارند،به زور به عنوان حقوق زن مطرح می کنند.

دخترها و افراد جامعه نباید فریب این ترفند های روانشناسانه را بخورند. همانطور که بمب اتم مخرب است اما دانش اتمی بد نیست، روانشناسی هم بد نیست ولی استفاده از این جو سازی ها، یعنی استفاده مخرب از علم روانشناسی که اثرات آن به مراتب طولانی تر و بدتر از بمب اتم است!

هر زنی چه شاغل و چه غیر شاغل محترم است و اشتغال مایه برتری یک زن نیست.

اشتغال برای زنان واجب نیست و از نظر اغلب مردان زن خانه دار خیلی ایده آل تر و بهتر است.

/ 4 نظر / 38 بازدید

میلاد جان سلام بر شما.ممنون از مطلبت. البته آخر مطلب اونجایی که ذکر کردی زن چه شاغل و چه غیرشاغل محترمست اندکی جای تامل دارد چون زن شاغل بدلیل خروج از مسیر صحیح نظام آفرینش و مردواره شدن و اشغال یک جایگاه متعلق به مردان چه از منظر شریعت مقدس و چه عقل سلیم و بی اعوجاج بشری مذموم و نکوهیده است. سوال بسیار مهم من از جوامع شیطانی فمنیستی همیشه این بوده و خواهد بود که شما درپی احقاق کدامین حقوق نسوان هستید که درهیچ رکنی از ارکان هستی وجود ندارد؟!حق با خدمات و اثرات موجود نسبت بی چون و چرایی دارد که فمنیستها این اصل را شدیدا ندیده گرفته اند و عملا قصد دارند با شست و شوی مغزی راه را برای تقلب خویش و پا را بناحق در کفش مردان کردن هموار کنند و در این مسیر همیشه و همواره اول حربه شان جلب ترحم و مظلوم نمایی و گناه خود را بگردن دیگری انداختن و سپس اینگونه تلقینات و تسخیرات روحی سایر زنان به نسبه راسترو تر بوده و هست و خواهدبود و...

سیدحمید

سلام به شماومخاطبین وبلاگ پرمحتوای تون-من این آزادی رابرای همسرم فراهم کردم که ازبدوازدواج هم درخانه ی من درس بخواندوهم کارمندباشد؛آن هم دربدترین محیط(نیروی انتظامی)بدترین ازاین جهت که فشاربه خانم هادرمحیط های نظامی صدبرابراست!،اماباوجوداین معتقدم زن گلی ست که جایش دربهشت ونقاط امن است نه درمحیط های استرس زا،زن مقام مادری دارد؛پس جایش بهشت است؛وبهشتیان نبایدکارکنند؛نبایدبهشون فشاربیاد؛مگرمی شودهم مادربود؛هم همسربود؛هم کارمندبود؛هم دربازاروشرکت هاکارگربود؛هم دختری کرد؛درحق مادروپدرخویش؛هم آشپزخونه بودوپرشمارمگرهای دیگه...................؟!

نرجس السادات

سلام .وقت بخیر .خطاب به سید حمید : محیط دادگستری و کلیه محیط های مربوطه به دادگستری فاسد و الوده هست چه فساد مالی چه اخلاقی البته بلا نسبت ادمهای درست و پاک . زنان شاغل دوست دارن خودشونو با دست خودشون زود پیر و خسته کنن .

گالري عکس بازيگران زن

سلام [گل] وبلاگ جالبي داري منم يه وبلاگ دارم که عس بازيگران زن که تا بحال ديده نشده را گزاشتم عکسهاي خيلي جالبي داريم مطمئن باش بياي تو پشيمون نميشي