چرا برنامه های صدا و سیما از ماهواره مخرب تر است؟

صدا و سیما

در اذهان مردم اینطور جا افتاده که برنامه های ماهواره مخرب و مستهجن است و به دلیل اثرات مخرب و ویژگی های ضد دینی افسد است.

اما به نظر این جانب اثرات مخرب برنامه های غیرکارشناسی و یا ضد خانواده در صدا و سیما به مراتب بیشتر از ماهواره است.

اینجانب قصد تبلیغ برای دیدن ماهواره را ندارم. اما معتقدم باید هر رسانه مخربی را از زندگی شخصی و خانوادگی دور کرد.

حال به این سوال پاسخ می دهیم که چرا برنامه های صدا و سیما از برنامه های ماهواره ها مخرب تر است؟

پاسخ این است به دلیل اطمینانی که مردم به رسانه ملی دارند بدآموزی های آن بیشتر مردم را منحرف می کند تا ماهواره.

دیدن ماهواره توام با احساس گناه است. و اینکه شعارها و برنامه های آن خیلی در روشنفکری افراطی است.

اما در رسانه ملی هیچ کس متوجه اهداف شوم پشت پرده بسیاری از برنامه های آن نمی شود.

به نظر می رسد مشکل مسئولان کشور ما با ماهواره صرفا برنامه ها و اخباری باشد که در کشور ما به شدت سانسور می شود و یا حقایق آن وارونه و یا نصفه بیان می شود.

لذا اثرات مخرب برنامه های صدا و سیما به مراتب بیشتر است و بهتر است که مخاطبان از دیدن برنامه های صدا و سیما اجتناب کنند.

/ 2 نظر / 65 بازدید
رضا

سریال شمعدونی را ببین چه چیزایی آموزش میدن ساختمان پزشکان را مردم یادشونه اونم خیلی خراب بود کلا سریالهای ایرانی رابطه نامحرم را عادی جلوه میدن خیلی بدی ها دارد که شما می دانی داداش قضیه دختر مهابادی را شنیدی؟ رابطه نامشروع داشته آبرو خودشو برد از بالکن افتاد پایین!!!!!!

اوضاع کلی جامعه خرابتر از اونیه که آقایان الکی مثلا مدیر مملکت می اندیشند! گروه کثیری از مردم که عملا تحت القایات مسموم آنور آبیها و البته بدلیل ذات مستعدشان در انحراف عملا قید مذهب و خدا را زده و کاملا در منجلاب مفسده انگیز خویش غوطه ورند اما وا اسفا از تتمه لااقل پایبند به اصول دینمان که در میان آنها هم بسیار دیده میشود رسوخ تفکرات آمریکاییزه کردن اسلام و این اوج انحطاط فکری جامعه در لغت شیعه ماست ولی دریغ از حتی یک دستور یا تحرکی مثمر برای احیای دین و مقابله با این قبیل انحرافات عمیق و مخرب فکری اعتقادی...