نظر خواندنی یکی از کاربران در سایت الف

از جمله چیزهایی که برای پسران اهمیت دارد بحث خدمت سربازی است. البته ما با خدمت سربازی مشکلی نداریم.
اما وقتی بحث از حقوق برابر زن و مرد توسط هر فمینیست و یا نگارنده زن در نشریات و روزنامه ها به بوق و شیپور گرفته می شود، ناگزیر هستیم به عدم برابری هایی اشاره کنیم که امروزه سیل بیرحمانه و نابخردانه هجوم زنان به عرصه های شغلی در کنار این امر اجباری (خدمت سربازی ) اصلا به قلم نمی آید و منجر به بیکاری و عقب ماندن پسران و مردان از زندگی می شود و عرصه های شغلی که باید بنا به رسالت شرعی و قانونی که بر گردن مرد است و لازمه تشکیل زندگی مشترک آنهاست به راحتی توسط زنان بی مسئولیت و منت گذار و یا خبیث و خودخواه به مانند اسرائیل غاصب اشغال شود و مشتی از خدا بی خبر و شیاد برای پز دادن آن را مایه افتخار و مباهات بدانند. در حالی که لکه ننگی است بر پیشانی اسلام و سرزمین اسلامی!

اما لینک نظر در سایت الف: { + }

متن نظر:

وقتی از خدمت برمیگیردی می بینی تمام دخترهای همکلاسی تو این مدتی که نبودی رفتن استخدام شدن ای میسوزی ای میسوزی! میخوای زن بگیری نمیتونی! میخوای کار کنی همه آگاهی ها زدن استخدام خانم! برنامه نویس خانم× توی همین بنرهای تلیغاتی الف هم هست! ای خدا به ما پسرهای بیچاره هم نظری کن. ما زن میخوایم ! میخوایم بریم خواستگاری ! بهمون زن نمیدن! احساسات روحی و جنسی سرکوب شده داریم! میخوایم بچه داشته باشیم!× آخه خدا رو خوش میاد! خدمت رو ما بریم و نفقه و مهریه رو ما بدیم بعد کار رو بدن به زنها تا بیشتر عرصه رو بر ما تنگ کنن؟ خدایا همسر آدم بره به رئیش بگه چشم، اما وقتی میگن اسلام میگه از شوهرت اطاعت کن عصبی بشه و بگه مگه برده داریه؟ خدایا این چه وضعیه که درست شده! خدایا تو که صدای ما رو میشنونی! دارن پسرها رو شکنجه میکنن، هم روحی و هم جسمی و هم جنسی با این بی حجابی ها و تصرف شغل ها و مطالب ضد مردی که همش توی اینترنت دارن ما بیچاره ها رو مورد هدف قرار میدن! انگار زنها گناه نمی کنن و خطا نمی کنن و انگار تمام صفت بد برای مردهاست! خدایا کی دور ما میشه؟ کی نوبت ما میشه؟ خود همون پدری که در روزگار خودش ریاست خانواده دستش بود! الان شده کاسه داغتر از آش واسه دخترش! زورش میاد دخترش به شوهرش تمکین کنه! چنانی مهریه می بنده! چنانی دخترشو مرد بار میاره! که آدم تو هیبت مردونگی اون دختر گم میشه! ای خدا صدای من جوون رو هم بشنو! خدایا بنده های تو فقط زنها نیستن ما مردها هم هستیم! الف جون مادرت نشون بده

/ 7 نظر / 36 بازدید
❤✿...هر چی دلم بخاد...✿❤

سلام مجدد..عجب به حرفهای این آقا پسر..انگار خیلی وضع خرابه.. قبول دارم عده ی زیادی از خانوما همینن که شما میگید..ولی خب یه وقتایی خود شوهره به خانم ش میگه باید بری کار کنی چون حقوق من کفاف نمیده..یه وقتایی مادر خانواده س که سرپرست خانواده س و پدره یه گوشه افتاده ..یا مرده یا غیبش زده ..و خیلی موقعیت های دیگه که واقعا مجبور میشن کار کنن..وگرنه یه زنی که هیچکدوم ازین دغدغه ها نیست و فقط میخاد کلاس بزاره و این حرفها..آره..قبول دارم..همینه که شما میگید..

فاطمه

سلام. چند وقت پیش منو همسرم رفتیم خرید.انقدر اوضاع حجاب بد بود که همسرم گفت فاطمه دیگه این موقع نیایم خرید.اگه نخوای ببینی هم نمیشه.بلاخره چشمت میفته. نمیدونم چی بگم.اگه بخوایم هم تذکر بدیم یکی دو تا نیستند.

خوبه خدا ....را میشناخت و شاخ نداد وگرنه دیگه کی میتونست دهان این زن پرستان را ببنده؟! یه جای این پست خیلی سنگینه که میگه انگار زنها گناه نمیکنند،حالا اولین و سنگین ترین گناه خلقت را مرتکب شده اند و در طول حیات بشر جز در آتش افروزی جای دیگه ای نقش بازی نکردند حالا فقط فکرش کنید نبوت داشتند اونوقت دیگه....!! قویا و کاملا به این قانون ننگین برده داری که فقط نقشش گند زدن تو زندگیه پسراست معترضم و برای برداشتن این قانون احمقانه لحظه شماری میکنم!!

يلدا

سلام آقا ميلاد ، طاعات و عبادات شما در اين ماه ميهماني قبول حق. فكر كنم منو بجا آوردي. توي يه وبلاگ ديگه ميام و كامنت ميذارم. اومدم به وبلاگت سر زدم. درد دل هاتو خوندم و كاملا بهت حق ميدم. اما پسرخوب ، خود پسرها هم در اين مورد كم مقصر نيستند. تقريبا 90% پسرها خواهان ازدواج با يه خانم شاغل هستند. شايد تو اينجوري نباشي. ولي خدا شاهده عين واقعيته كه دارم ميگم. خيلي از مردها حتي خجالت مي كشن و براشون افت داره كه بگن همسرشون خانه داره و يا بيكاره. به همين خاطر از اون اول دنبال زن شاغل ميگردن. دخترهاي بيكار هم كه مي بينن در مقايسه با دخترهاي شاغل ، شانس ازدواج ندارن ، سعي مي كنن خودشون رو هر طور شده يه جايي مشغول كنن تا از بقيه دخترها كم نيارن. بنظر تو چرا مردها عوض شدند؟ چرا چشم و هم چشمي مي كنند كه حتما بايستي زنشون شاغل باشه... خب نتيجه اش ميشه همين كه تو ميگي.

سلطان سلیم

زنان عظیم اند در مقام و اعتبار کار از برای مردان است ارزشمند ان است که همسران به خانه نشینند شوهر را پاس دارند که ماندنی نگاه اوست

مرسده کاویانی

با درود وتبریک ولنتاین همانطور که قبلا گفتم باید حرفه ای شود یا غرق بین پسر و دختر نباشد راستی نروز هم خدمت برای دختران از سن 18 تا 52 سالگی اجباری کرده است باسپاس از وقتی که گذاشتید دوستدار شما مرسده کاویانی