آقای مامان

در این که در دنیای مدرن امروز و نیز با افزایش فمنیسم در آن مرد صفتی اکثر زنان را فرا گرفته شکی نیست. فرقی نمی کند که زن مرد صفت در زیر چادر باشد و یا مانند کشورهای غربی حجاب نداشته باشد و اصولا وقتی زنی مرد صفت شد جذابیت زنانه خود را از دست می دهد و نگاه به او صرفا برای تنوع در شهوت خواهد بود و نه زندگی دائمی و گاهی این مرد صفتی چنان است که حجاب را بی معنی می کند. دلیل عمده حجاب جذب کنندگی است که در زن است که آن هم اگر از دست رود و مانند زنانی که بارها تصویرشان در این وبلاگ نمایش داده شده شود دیگر خیلی بار خود را نخواهد داشت.
تمامی انحرافات جنسی به همین موضوع باز می گردد که بارها در این وبلاگ بدان اشاره شده است. خیلی از زنان امروز با وچود آنکه سعی می کنند با لوازم آرایشی جذب کنندگی ایجاد کنند اما حالاتشان ، طرز رفتارشان و فیزیک بدنشان و حتی حالت اعضای صورتشان مانند بینی به گونه ایست که جذب کنندگی ندارد. شاید جای تعجب باشد که بین بینی و شرایط زندگی چه ارتباطی است اما تحقیقات نشان داده که شکل بینی خیلی اوقات  با تغییر شرایط زندگی تغییر می کند. عمل جراحی بینی در ایران که خیلی رواج دارد چه در بین پسران و چه دختران اما با توجه به این که این عمل در خارج رواج ندارد می توان به فرم تغییر شکل بینی پی برد. زنان در گذشته شاید دستهای پینه بسته داشتند اما باز چهره شان و فرم حالاتشان به گونه ای بود که جاذبه موجود باشد اما امروز هر چند که دستها کارنکرده و سپید است اما در مجموع جاذبه در حال از بین رفتن است. و حتی همین دست هم بعد از مدتی چهره زشت خود را نمایان می سازد.

امروز روز خیلی مشکل بتوان جذب شد و دل سپرد و به دلیل عدم دل سپردن است که قساوت روز به روز بر دلها چیره می شود.

اما قساوت قلب تنها عارضه وضعیت اسف بار امروز نیست. بلکه خیلی از پسران با دیدن خیلی از زنان قدرتمند نما و مردانه امروز ، به نوعی مکمل خود را نابود شده دیده و خود مکمل خود را در خود ایجاد می کنند. در واقع دچار از دست دادن مسئولیت مردانه خود در برابر زن شده و از زن طلب مسئول بودن می کنند و کم کم جای خود را با زن واقعی عوض کرده و حالات زنانه به خود می گیرند که یا منجر به همجنسگرایی می شود و یا منجر به تمایل به ازدواج با زنان بد هیبت و خشن و مردانه و بزرگتر از خود. نکته جالب این جاست که پسران روندی رو می روند که از انان خواستگاری شود که همان روند معشوقیت و مفعولیت است.

تصویری که در آن نوشته آقای مامان که زن خانواده کیف

را در دست گرفته و به سرکار می رود.

 

تصویر بالا متعلق به مجله ایست آمریکایی که از وضعیت اسف بار آمریکا و بخصوص اروپا خبر می دهد و در این خانواده اول آمریکا یعنی خانواده باراک اوباما خانواده ای معرفی می شود که همسر اوباما رییس جمهور ، یعنی میشل اوباما به عنوان مرد خانواده و خود آقای اوباما به عنوان زن خانواده مطرح است و در این مقاله اشاره می کند با توجه به زمخت تر بودن میشل اوباما و نیز فمنیسم گرایی اوباما و بسیاری از مردان دموکرات آمریکا که بسیار نرم و دختر وار هستند ، بحران های اساسی آمریکا را تهدید کرده است. اوباما نقش زیادی در توسعه فمنیسم داشته است و در این مقاله اشاره می شود که مادران مجرد (که یا نامشروع بچه دار شدند یا مانند قانون حضانت بچه همین ایران) زنانی هستند که نیاز به مردان واقعی گذشته نداشته و نیاز به آقایان مامان که در تصویر فوق نشان داده شده و نیز مردان نظیر اوباما دارند. که البته قصد مقاله نشان دادن وارونه سازی است و در این مقاله ذکر شده که ازدواج در اروپا که وضعیتی بدتر از آمریکا دارد به اتمام رسیده و تنها مردانی در اروپا مرد هستند که نامشان محمد است!!!(مقصود مردان مسلمان اند) ، نویسنده این مقاله خود زن است مانند عده ای دیگر  که گاهی مقالاتشان در این وبلاگ آروده می شود.(نام این نویسنده  برده نمی شود)


امروزه برای کسی این مطلب پنهان نیست که تمایل پسران با ازدواج با زنان بزرگتر از خود بسیار زیاد شده و در واقع این زنان بزرگتر رول مرد سابق را در زندگی مشترک بازی می کنند که البته هزاران عوارض دارد.  خیلی زیاد قابل مشاهده است که پسری نسبتا زیبا و ظریف با زنی زمخت و مسن تر ازدواج کرده است و این مسئله چنان است که در سایتهای خبری که کاملا به فمنیسم آلوده شده اند گاهی این مورد تبلیغ می شود و این دقیقا وارونه سازی است و حرکت پر شتاب به سوی همجنسگرایی. قطعا در جامعه ای که مردان حالت زنانه بیابند تمدن به نابودی گرایش می باید.

آقای مامان، زنان مردواره،مردان زنواره،تشابه زنان با مردان

منبع: کانون مبارزه با فمینسیم

/ 2 نظر / 21 بازدید
محمود

ممنون دست طلاعالی بود[قلب]