با دخترها و زنها مهربان رفتار کنیم

دخترها و جنس مونث روحیه حساس و لطیفی دارند. حتی اگر فمینیست شده باشند،با محبت میشود آنها را آرام کرد. میشود هر چیزی را از آنها خواست.

اما بدرفتاری و تحقیر ، دختر و زن سالم را هم به یک فمینیست تمام عیار تبدیل می کند.

هنر مرد بودن این است که اقتدار خودتان را به دخترتان و یا همسرتان اثبات کنید اما به آنها نشان دهید که چگونه در اوج این اقتدار نسبت به آنها رئوف و مهربان هستید و چقدر دوستشان دارید.

می دانیم قوانین بدی تصویب شده است. خود زنان و دختران اصلا این چیزها را نخواسته اند. بلکه یک مشت سیاست مدار موذی اینها را خواسته اند.

چون منافعشان در این بوده است و همه اینها را به اسم حقوق زن و حقوق بشر تمام کرده اند.

اگر ما انتقادی میکنیم اصلا به معنی خصومت با زنان و دختران نیست. آنها عزیزان دل ما هستند.

ممکن است در نزاع خانوادگی که اجتناب ناپذیر است شما عصبانی شوید. بخصوص وقتی که می بینید قوانین به شدت ناعادلانه تصویب شده و دستتان به جایی بند نیست.

آنوقت است که راه خشونت را انتخاب میکنید.

نتیجه تصویب این قوانین و خلع ید مردان و دادن جایگاه آنها به زنان در دنیا هیچ چیزی جز خشونت بر علیه زنان نبوده است!

خشونتی که هر چه قوانین محدود کننده تر و قوانین منع خشونت علیه زنان با سخت ترین مجازات ها در دنیا و غرب تصویب می شود، نتوانسته جلوی آن را بگیرد. بلکه بیشتر به این تنفر و خشونت مردان بر علیه زنان دامن زده است.

تنها راه رهایی جامعه ما از این افتضاح فمینیسم در 3 چیز است:

1- محبت توسط مردان به زنان و پرهیز از تحقیر و کوچک شمردن زنها (اینکار باید توسط مردها صورت گیرد)

2- پرهیز از زیاد از حد بزرگ شمردن زنها و تجلیل های بی جا که تکبر نیاورد.

3- اقتدار بخشی مالی به مردها از طریق آموزش، تامین اشتغال و تسهیلات مالی.

 

فمینیسم زاییده 3 چیز است:

 

1- بدرفتاری با زنها و تحقیر  آنها

2- شرک و زن ستایی بی جا

3- فقر

فراموش نکنید حتی اگر یک دختر و یا زن تند خو و فمینیست دیدید با او با نرمی و محبت رفتار کنید.

ضد فمینیست ها در دنیا به 2 دسته نقسیم می شوند:

1- ضد فمینیست های مقابل فمینیسم که همان عقاید فمینیسم را مطرح می کنند متنها در جهت عکس که اینها کلا مطرودند و دقیقا همان هدف اشتباه فمینیسم را دنبال می کنند یعنی نابودی خانواده یعنی خارج کردن زن و مرد از فطرت و جایگاه واقعی خود به عنوان دو ستون اصلی خانواده

 

2- ضد فمینیست های مذهبی و یا فطرت گرا مثل ما که البته در دنیا کم هم نیستند. متنها چون دنیا تحت سیطره فکری فراماسونری و صهیون قرار گرفته است و شیپورهای تبلیغاتی دنیا و تیغ های سانسور در دست فمینیست ها و دولت های غربی مثل آمریکا و اتحادیه اروپا هست، صدایشان شنیده نمیشود.

 

اما مثل ما در وبلاگ ها و سایت های شخصی خودشان دقیقا همین مطالب ما را می نویسند.

با مطالعات زیادی که بنده در مقالات و مطالب آنها داشتم که به جرات می توانم بگویم حداقل هفتاد درصد آنها خود زنان هستند و اتفاقا حتی جامعه شناس ها یا فمینیست های پشیمان، در تمام آنها موارد ذکر شده در این مطلب بطور مشترک وجود داشت.

بطوری که اگر متون آنها را ترجمه کنیم فکر می کنیم همه آنها تکراری است!

 واقعیت آن چیزی نیست که ما در فیلم ها می بینیم و یا در سایت های خبری خارجی می بینیم! همانطور که واقعیت در کشور ما آن چیزی نیست که در سایت های خبری و خبرگزاری ها و روزنامه ها می بینیم.

اما حقیقتا بعنوان یک کشور اسلامی از متولیان امر بیش از اینها توقع داشتیم. ما ابزارهای زیادی داریم که حکومت ما آن را دارد و اتفاقا شرایط کاملا مساعد است.

اما از ظرفیت ها استفاده نمی شود. بطوری که بطور ناباورانه نسبت تبلیغات مثبت و آموزشهای مثبت به تبلیغات منفی و آموزشهای منفی در کشور 1 به 10 است.

کم کاری متولیان داخلی، ترس از جو بین الملل قدرت های خارجی، موذی گری فمینیست ها و اشتباهات فمینیست های وطنی و استراتژی های غلط و تقلید کورکورانه ، همگی از عوامل این هستند که سرمایه های داخلی به جای تبلیغات مثبت، به نفع قدرت های خارجی  خرج و صرف تبلیغات منفی می شود!

/ 6 نظر / 34 بازدید
مهدی

داستانش رو که شنیدم گفتم : اتفاق بدی بود ! لبخندی زد و گفت : بله ، ولی می تونست خیلی بدتر از این باشه ! بهرحال خداست و همیشه جای شکرش را باقی میگذاره حتی در بدترین شرایط ... خدایا شکرت ... به ما هم سر بزنید

آیور

آقای حمیدی توی سایت نوشتن اون نظری که شما دادین قلابیه !! پستشون مثل ضد فمنیست های شماره یکی هست که گفتید ولی بازم گوش نمیدن...[افسوس]

آقا میلاد.از این پست جنابعالی اندکی بوی نرمش به مشام میرسد که این به هیچ وجه مطلوب نیست.ما در برابر سلطه خواهی این فمنیستهای ملعون باید با اقتدار کامل و بدون اغماض بایستیم والا سنگ روی سنگ بند نمیشود.هرگاه زنها حدود خویش را شناختند و پا را از گلیم خود بیشتر دراز نکردند میشود دم از رافت و کرامت مردانه زد ولی نه تا وقتی که آنها قصد تخریب مردانگی مردان را دارند.

ایور

این پست بهترین پسته! من خیلی موافقم... خیلی از دخترا و خانما این جوری از فمنيسم فاصله میگیرن. امید وارم توی رفتار کاربرای اقای انجمن با کاربران خانم انجمن هم این پست عملی بشه! حتی اگه مطالب فمنيسم رو از زبون اون خانم شنیدن باید خیلی نرم باهاش حرف بزنن. چون خانوما بیشتر از این که از منطق بحث متاثر بشن از لحن صحبت طرف تاثیر برمیدارن . این حرفمو از روی علم روان شناسی میگم.

Maryam

سلام. موافقم با این که دخترا از رفتار وبرخورد باهشون خیلی تاثیر میگیرن چون اینو تو خودمو تو خیلی از دوستام دیدم... ولی مشکل رو خود شما اقایان درستش کردین وقتی بیشتر جلبت توجه خودتونم به همون سمت همه از این راه جدا میشن به اون سمت متمایل میشن....من که الان تو دانشگاه ام دارم میبینم هرجورکه شما پسرا برخورد کنین دخترام همون سمت میرن اگه شما به حیا اینا بیشتر احترام بذارین دخترام احترام میذارن ودرست میشن... وقتی شماها خودتون بیشتر به اون سمت توجه میکنین چه انتظاری دارین...... راستی با کار خانمام من موافقم ولی مشکل اینکه یه عده ای اصولشو یاد ندارن.... وبلاگتون عالیه. موفق باشید