اثر فمینیسم بر جامعه مسلمان ایران

فمنیسم از رنسانس آغاز شد.  رنسانس مبدا پیداش طرز فکری به نام اومانیسم بود که عملا قصد دارد خداوند را کنار بگذارد و انسان را جایگزین آن کند. همین توصیف مختصر کافی است محتوای فمنیسم، پیش فرض های آن و اهداف آن بر همگان مشخص شود. زنان به لحاظ کمی نصف جمعیت یک کشور و به لحاظ تاثیر گذاری در عمل همه جامعه را شامل می شوند. این پتانسیل موجود در زنان کافی است تا سیاست مدارانه غربی پروژه ای عظیم برای استثمار زنان در کل جهان آغاز کنند.

مشکلی که بر سر  راه این پروژه وجود دارد اسلام است. در نتیجه برای نابودی اسلام باید چاره ای اندیشیده می شد.

بهترین راه برای نابودی هر چیز استفاده از خود آن چیز برای نابود کردنش است. لذا سردمداران فمینیسم برای نفوذ این جریان به ایران و سایر جوامع مسلمان طرح فمینیسم اسلامی را مطرح کردند.


طرحی که علاوه بر اهداف فمینیسم و درآمیختن اسلام و کفر ، اهداف و مطامع فمینیست های مذهبی نمای چادر به سر را هم در این مرز و بوم تامین می کرد.

و نتیجه این شد که با تصویب قوانین ضد اسلامی و زیر پا گذاشتن کلام وحی ، وضعیت جوامع مسلمان به این حد از طلاق و فساد و فحشا رسیده که خود غرب هم هرگز تصور چنین موفقیتی را در سر نداشت.

بسیاری فمنیسم را مدافع حقوق زنان می خوانند حال آنکه این طرز فکر توسط گروهی گسترش یافته که خود سردمداران تحقیر زنان بوده اند. همان پیروان یهود که زنان را هم سطح اموال قرار می دهند اکنون مدافع حقوق زنان شده اند. به عقیده قوم یهود: طبیعت آن جا که از آفریدن مرد ناتوان است زن را می آفریند! زنان و بندگان به علت  طبیعتشان ،محکوم به اسارت هستند و به هیچ وجه سزاوار شرکت در کارهای عمومی نیستند.«یهوه» در آخرین بند از فرمان های دهگانه اش به موسی ،زنان را در ردیف چهار پایان و اموال غیر منقول ذکر کرده، یهودیان زن را مایه مصیبت و بدبختی می دانستند. یهودیان قدیم، به هنگام تولد دختر ،شمع روشن نمی کردند. مادری که دختر می زایید، بایستی دوباره غسل می کرد؛ یهودیان همیشه در نماز خود تکرار می کرد:

«خدایا !تو را سپاسگذارم که مرا کافر و زن نیافریدی».

ولی سوال این است که با وجود این طرز فکر چرا اکنون حقوق زنان را سرلوحه کارهای خود قرار داده اند؟ جواب بسیار آسان است. همان پتانسیل عظیمی که در زنان برای تاثیرگذاری بر نسل آینده وجود دارد سبب شده مورد هدف استعمار فراماسونری قرار بگیرند.

 اثرات و اهداف فمنیسم در جوامع اسلامی را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

1-     نابودی تعالیم اسلام

قطعا اولین هدف فمنیسم (همانطور که از محتویات تعالیم آن پیداست) مبارزه با دین الهی در تمامیه زمینه هاست. به جرات میتوان گفت در تمامی دستور العمل های اجتماعی، این دو با یکدیگر در تضادند. از طرفی فمنیسم از سوی نهادی ارائه و تبلیغ میشود که خود سردمداران مبارزه با خداوند در روی زمین هستند. نابودی اسلام برای جوامع اسلامی که حضور دین را در تک نک لحظات زندگی خود درک کرده اند، راهی را باز می کند تا نسل آینده جوامع اسلامی تبدیل به نسلی بی هویت و شکننده شود و از این طریق راه برای سلطه بیگانگان هموار گردد.  

2-     نابودی خانواده ها

هدف فمنیسم مشخص است. نابودی کامل نقش مادری. برای نمونه سیمون دوبوار و فایرستون معتقد هستند، تنها راه آزادی حقیقی زنان، رهانیدن آنان از بار تولیدمثل از رهگذر تکنولوژی‏های علمی جدید است. و مسلما در خانواده هایی که این نقش حیاتی از بین رفته باشد ثبات خانواده به مخاطره افتاده و محیط آن بجای اینکه مکانی برای آرامش افراد باشد تبدیل به محیط جنگ و نزاع خواهد شد و نه تنها نسل آینده مردمانی شکننده، نا بهنجار و منحرف بلکه نسل فعلی نیز دچار مشکلات روانی و عصبی فراوانی خواهند بود

3-     افزایش خشونت بر علیه زنان

یکی از اثرات فمنیسم در جامعه افزایش خشونت در محیط اجتماع و خانواده بر علیه زنان است. نوع رفتار زنان در مقابل مردان، زیاده خواهی های زنان که منجر به تبعیض جنسیتی بر علیه مردان می شود و تعالیمی که فمنیسم به زنان می دهد همگی سبب ایجاد نوعی نفرت عمومی نسبت به زنان و بالا رفتن آمار خشونت علیه زنان می شود. به عنوان نمونه در موج دوم فمنیسم که فمنیست های رادیکال فعالیت های زیادی داشتند امار خشونت علیه زنان در غرب به شدت افزایش یافت بطوریکه در نهایت موجب شد موج سوم فمنیست با رویگردهای متعدل تر آغاز گردد.

4-     راهی برای نفوذ صهیونیسم

بی تردید زنان به عنوان نیمی از جامعه به لحاظ کمی، دارا بودن نقش همسری و گرم نگاه داشتن کانون خانواده و از همه مهمتر به علت مسئولیت سنگین مادری و تربیت نسل آینده از مناسب ترین راه های نفوذ به هر جامعه ای می باشند. بی تردید شیطان فراماسونرها به آسانی این عضو حساس جامعه انسانی را از دست نخواهد داد. اگر منصفانه و منطقی جامعه کنونی را مد نظر قرار دهیم پی خواهیم برد که این نفوذ نرم تا عمیق ترین روابط دینی و سنتی جامعه ما پیش رفته و متاسفانه به موفقیت های چشمگیری در تغییر باورها، ارزش های معنوی، روابط اعضای خانواده، سلیقه های فردی و اولویت های زندگی افراد دست یافته است. در جامعه امروز اگر کسی صحبت از حضور زنان در سنگر خانه و خانواده کند ویا نقش مادری زنان را اولویت بر نقش های دیگر بداند او را همچون انسان های کوته فکر طرد خواهند کرد و این دقیقا همان چیزی است که شیاطین به دنبال آن هستند.

5-     تحمیل فرهنگ

دنیای امروز دنیای رقابت، پول پرستی و مادی گرایی است. تمامی سرمایه داران غربی برآنند که هر روز بر فروش محصولاتشان بیافزایند و البته این هدف دقیقا منطبق بر ایده آل صهیونسم است که هدف آن فتح دنیا با استفاده از ثروت می باشد. یکی از مهم ترین شیوه های رسیدن به این مقصود تحمیل فرهنگ مصرف گرایی به جوامع می باشد و در این بین زنان به عنوان قشری که با توجه به خصوصیات و ظرافت های فطری مستعد نفوذ بیشتر می باشند قطعا در راس هرم اهداف این نوع هجوم قرار می گیرند. و دقیقا فمنیسم به نوعی تداعی کننده چنین تهاجم فرهنگی است. در تفکر فمنیسم زنان از محیط خانه و خانواده جدا شده و برای کسب ثروت بیشتر که نتیجه آن مصرف گرایی بیشتر است درگیر کارهای سخت و طاقت فرسای مردانه می شوند. نتیجه آن از دست دادن روح لطیف مادری، مصرف گرایی بیشتر و افزایش ثروت سرمایه داران، نابودی نهاد خانواده و سرخوردگی نسل آینده می باشد.

/ 11 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام میلادجان. وبلاگ ها و حتی خود انجمن به نظر میاد فلج شده. من هم تمام زورم رو میزنم تا وبلاگ خودم رو زنده نگه دارم. خسته نباشی.

آیور

نههههه!!!! اینو نگین!! من خیلی کسا رو میشناسم که میتونن تغییر کنن! البته پسرا رو نمیدونم ولی دخترای زیادی هستن که میتونن تغییر کنن... خواهش میکنم انرژیتونو از دس ندین! اگه الان شما دست از تلاشتون بردارین تغییر دادن جامعه واسه نسل بعد خیلی سخت تر میشه ! خداوند می فرماید: «قال رب إنى دعوت قومى لیلا و نهارا. ثم إنى دعوتهم جهارا. ثم إنى اعلنت لهم و اسررت لهم اسرارا» ( نوح / 5، 8، 9)ترجمه: (نوح) گفت: پروردگارا! من قوم خود را شب و روز (به سوى تو) دعوت کردم. سپس من آنهاراباصداى بلند(به اطاعت فرمان تو)دعوت کردم. سپس آشکارا و نهان (حقیقت توحید و ایمان را) براى آنان بیان داشته ام. ممکن است از روى استعباد بعضى بگویند چطور امکان دارد پیامبرى 950 سال بنابر صریح قرآن کریم مردمى را به سوى خدا بخواند اما آنها به تعداد انگشت شمارى دعوت او را بپذیرند. بنابر شهادت تاریخ 80 نفر به او ایمان آوردند. این یعنی تقریبا هر 12 سال فقط یه نفر ایمان آورده بود!!! فقط سعی کنید تو ابتدا از عقایدتون زده نکنید چون مردم ظرفیتشون انقد نیس که بتونن چند همسری و صیغه و غیره رو تحمل کنن...

آیور

اول سعی کنید درمورد فواید مهریه ی کمتر و زندگی آسون تر و ساده تر و دوری از تجمل گرایی و فواید ازدواج تو سن کمتر و فواید نیاز زن و مرد به هم و عروسی های کم خرج تر و این جور چیزا بگین تا مردم حداقل یه کم هم که شده به سمت عقاید اسلامیتون جذب بشن باور کنید خیلی از مذهبی ها یا دختر های غیر فمنیست چند همسری رو دوس ندارن... به خاطر همین یه عقیده باعث نشین اون آدما سایتتونو نخونن.. اگه کمی ملایم تر بنویسین خیلی ها از فمنیسم فاصله میگیرن.. لطفا به پیشنهادم عمل کنید ... من از وقتی شما همش راجع به چند همسری مینویسین سایتتونو به کسی معرفی نمیکنم چون مطمئنم چه عکس العملی از خودش نشون میده... ولی قبلنا خیلی بهتر بود...

در جواب نظر (آیور)

عجبا!واقعا که حق و حقیقت همیشه مظلوم است. زنان جامعه ما به تمام و کمال نوبرند.اینان چگونه بحث نفقه و مهریه یا وظایف دیگر مردان که مستند از همان آیاتی است که در آنها بحق چند همسری مردان یا سیادت مردان اشاره شده است را با جان و دل میپذیرند اما از این موضوع کراهت دارند؟! اسلام عزیز در ازای تعلق حقوقی به شما مسلما و قطع بیقین برای مردان نیز حقوق و امتیازاتی قایل شده که در پشت شیطنتها و مکرهای زنانه تان و متاسفانه با همکاری گروهی از بظاهر معتقدین ولی باطنا شیطان دوستان اخفا شده و کار تا آنجا رسیده که حتی گاهی تبدیل به معصیت شده اند!!! ما در پی احقاق کامل حقوق شرعی و عقلی و نقلی خویش و احیای سنت نبوی هستیم و از بابت این موضوع خوشحالیم که امثال دوستان شما که از امر الهی ناخرسندند به جمع ما سر نمیزنند!

من نچفتم چند همسری رو بپوشونید دارم میگم این همه موضوع اسلامی هست که جامعه جا داره که قبولش کنه مثلا مهریه ی کم یا ازدواج تو سن کم یا فرزند زیاد و از این قبیل ... فمنیسم هم وقتی میخواست به جهان حکومت کنه اول از نکات خفیفی حرف زد و رفته رفته که جامعه قبولش کرد رسید به جایی که گفت ارتباط زن به مرد مثل ارتباط ماهی به دوچرخست! خب این عقیده ی اونهاست ولی اول از همه روش نکردند تا جامعه جبهه نگیره. لطفا جامعه رو سفید و سیاه ندونید ادمای خاکستری زیادی هستن که میتونن خوب تر بشن. شما اگه با این شدت و شیوه برید جلو به همین نتیجه میرسید که فساد همه ی دنیا رو در بر گرفته و دیگه نمیشه کسی رو نجات داد. واقعا متاسفم که در عین این که یه هدف داریم زبونمو متوجه نمیشین ! دوستای من دو سه نفر نیستن خیلی از ادمای جامعه هستن نباید در نظر نگرفتشون. تصور کنید جلسه ی خواستگاری اونم اولین جلسش به عروس خانم میگید من موافق چند همسری ام یا نه موکول میکنید به جلسات چهارم پنجم که خیلی از حرفای همو پذیرفتید؟ اگه جلسه ی اول بگین جبهه میگیره احساس خطر میکنه چون هنوز فکرشو به سمت اسلام حقیقی نبردید. دیگه با خودتونه.احتمالا پیشنهادم رده چون زنا ن

هر چی دلم بخاد..

مطالعه. شد.. چی بگه آدم...چی بگم واقعا..هیچی! دعوتید آقا میلاد..

هر چی دلم بخاد..

سلام.. تشریف بیارید..

حامد حدادی

سلام میلاد-چطوری برادر؟؟؟خیلی وقت بود نمیومدم وبلاکت-پرکاری ماشالله--ادامه بده---

حامد حدادی

قبول دارم اوضاع خیلی بد شده ولی نباید نا امید بود و باید به تکلیف عمل کرد-حداقل کلاه وخودمونو سفت بچسبیم باد نبره--منم همینطورم گاهی اوقات واقعا نا امید میشم و اعصابم خورد میشه--البته جبهه مقابل بسیار کار میکنه و امیدواره--من معتقدم اگر کار فرهنگی تبلیغی در جهت اهداف درست و اسلامی عدد 10 باشه-کار بر ضد همین هدف عدد100 ده---این دوره زمونه باطل با سرعت فزاینده و با تمامی امکانات تبلیغ و به خورد مردم داده میشه-

رویا

بروگمشو اشغال