نظر جالب یکی از کاربران وبلاگ دختران و پسران مجرد

2 سال سربازی برای من ..درس خوندن و بازی برای تو / کار توی معدن، برای من .. خط مقدم هم، برای من .. خرج و خود و یک زن، به پای من.. یه زندگیه امن برای تو.. / استخدام رسمی .. برای تو .. خوشی و سرمستی برای تو .. مسئولیت هستی به پای من / روندن پورشه کیمن... حقوقه تو بنزین و تعویض روغن .. حقوق من / مهریه و خونه، به پای من .. یه شاخه گل پونه، به پای تو / آرایش و گریم هم حقوق تو..عشوه و بردن دینم حقوق تو.. عاشقت شدن.. گناه من / ارضائم قبل ازتو شهوت من ... ارضائت قبل از من : حقوق زن!  / درآمد برابر حقوق تو مخارج هر دو از حقوق من.!! / 9 ماه سختی، برای تو .. یه عمر خرج و بدبختی، برای من / زندان مهریه ، برای من.. خرید های خونه، بپای من.. آشغالا سر کوچه ، به پای من... خرجت جداگونه، به پای من... خلاصه از صبح تا به شب سگ دو... ولی کار خونه.. باز تقسیم به دو.!!! / کار چون خره گاری ازآن من... حقوق مساوی.. ازآن تو..!! 

 

خدا رو شکر که دخترها به سربازی نمیرن چون اگه میرفتن!!! ...

/ 4 نظر / 24 بازدید
مهدی

واقعا اگر دخترها به سربازی میرفتن الان فعالان حقوق زن چی دست می گرفتن؟ دخترها دارن به نظام خدمت میکنن و حافظ مرزهای کشور هستند و امنیت کشور را تامین می کنند عمرا کمتر از رهبر رضایت نمیدیم. همشون از دم باید رهبر بشن!

همین

بذار تو شور: جمله زیر را کامل کنید: خدا رو شکر که دخترها به سربازی نمیرن چون اگه میرفتن........

امین

مخلصم میلاد جان. ممنون.

یه پسر

کلا با مطالب وبلاگت حال کردمم ولی ایکاش راه چاره ی هم بود..... کم کم زن سالاری مدرن داره به وجود میادا واااااااااااایی از اینی هم که هستیم بدبخت تر میشیم ...خدایااااااااااا کمکککککککککککککک