نگذارید با خرافه گرایی به شیعیان علی نیشخند بزنند!

این متن یکی از نظرات در وبلاگ است، شاید شما هم قبلا چنین کاغذها یا پیامک هایی دریافت کرده باشید!
متن نظر:
این پیام امروز اومد منم بهش عمل کردم.. بخونش این پیام مال من نیست ولی بخونش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اعتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست........... 20 روز دیگه منتظر معجزه باش.....
نویسنده: دختر باران
پاسخ میلاد حمیدی :
فرستادن و یانفرستادن یک پیام ربطی به اعتقاد داشتن یا نداشتن ندارد! ما به کرامات اهل بیت اعتقاد داریم! برای ما تعجبی ندارد که اونها کسی را با عنایت خداوند شفا بدهند و لطف خدا بواسطه مقام آنها و دعای آنها شامل حال بندگان خدا بشود!. اونها هیچ نیازی ندارند که ما برای کارهاشون پیام بدیم! با این کارها سبب تمسخر شیعیان نشید! نگذارید بگن شیعیان علی خرافاتی هستند! آخه خودت فکر کن! حضرت زینب یا اهل بیت مگر خودخواه هستند و اینقدر بد دل هستند که برای ندادن یک پیام کسی رو از زندگی ساقط کنن؟ اونهایی که اینقدر بزرگوار بودن که برای دشمن خودشون هم دعا می کردن؟ من به شما قول می دم امام حسین ع وقتی داشت شهید میشد هم بیش از خودش به فکر قاتل خودش بود که آخر و عاقبت او چه میشه! حتی دلش به حال اون هم می سوخت! گریه بر مظلومیت اونها در واقع گریه بر فلاکت و مظلومیت خود بشر هست! ظلمی است که بشر بخاطر جهالتی که داشت بر خودش کرد! اونها محتاج گریه و پیام های ما نیستن! ما باید یک خاکی بر سر خودمون بکنیم!
/ 2 نظر / 20 بازدید
گل نرگس

سلام . این پیام خیلی وقت پیش به گوشیم دادن . وقتی خوندم از اینکه و انقدر بعضی شیعیان ساده هستن ناراحت شدن . دقیقا منم به ان شخص همان نظر شما در پست قبل که به دتر باران فرمودید عرض کردم . اگر ولایت امیر ملک کلام را لبیک گفتین پس چرا سادگی میکنید . فرمایش دین و مذهب ما هست که مومن باید سیاست مدار زرنگ و باهوش باشد نه اینکه تا هر چیو دید به دیگران انتقال کنه . کاش کمی قبل از ارسال پیام تفکر میکردید .

آیور

این کارا رو میکنن که ما رو از شیعه بودن زده کنن ... این جوری به اسم اسلام اسلامو از بین میبرن ... این پیام ظاهرش مذهبیه ولی تو باطن اصلا این جوری نیس ... این پیامارو دشمنای ما میفرستن نباید انقد ساده دل باشیم... عشق به اهل بیت تو این پیام تبدیل به ترس از اهل بیت شده...هنوزم خیلی از این پیاما فرستاده مبشه و خیلی ها بازم گول میخورن!!