رذایل اخلاقی برخی زنان در ایران امروز

 

در زمانی که صحبت از حقوق زن توسط سودجویان سرمایه دار در همه جا پیچیده بود، سیاستمداران داخلی ما تازه از خواب بیدار شدند و تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از اعتراض های داخلی و بین المللی توجه زنان ایرانی را جلب کنند. با این تصمیم احکام اسلامی از آن زمان تا به حال در هر ثانیه در حال بازسازی فمینیستیست! محققان و دانشمندان به اصطلاح اسلامی در حال بررسی خلل های متناقض با فمینیسم در متون و تفاسیر اسلامی هستند تا آن خلل ها را ترمیم کرده و مانع از فرار زنان ایرانی از اسلام (تشیع) باشند! این پویانمایی اسلامی ضربه ی شدیدی به مسلمانان وارد نمود که هیچ متریالیست غربی تصورش را هم نمی کرد! علاوه بر اینکه زنان از زنانگی بیزار شده و به محدوده ی مردانگی تجاوز کردند از همه مهمتر نقش رسانه ها بود که با صحبت از کرامت زن و ارزش زن مکملی را به دختران جوان ایرانی (که زمان تجربه اندوزی و یادگیریشان بود) تزریق کرد که همراه با تصورات القائی قبلی آن ها از ظلم تاریخی مردان به زنان! یک ذهنیت ابر مردستیزانه در آن ها به وجود آورد.

دختران و زنان امروزی چه تصوری از مردان دارند؟

آن ها مرد را یک ظالم تصور می کنند که هیچ ارزشی و فایده ای برای بشریت ندارد. زن ارزش های زیادی دارد، همچنین مظلوم واقع شده است در حالی که مرد کرامت و ارزشی در حد زن ندارد چرا که اگر بود می گفتند. .......

نتیجه ی این تصورات کذب چیست؟

زنان آنقدر به خود بالیدند تا شیفته ی خود شدند و متنفر از مردان به نظرشان به درد نخور! مردان هم شهوتشان به سمت پرستش زنان و جبران آن ظلم تاریخی میل کرد و برده شدند. بیشتر زنان ایرانی همانند معشوقه های الهه، زیبارو، بی وفا و سخن تلخ گوی دیوان های شعرای غنایی ما شدند؛ همان ویژگی های رذلی که در زنان امروزی ایرانی بروز کرده است: کم طاقت، خودشیفته، پرتوقع، زهر زبان، عقده ای، بی منطق، خودخواه، نازپرورده، جنسیت پرست، خائن و هزاران هزار دیگر! عقده ی زنان و دختران امروزی کاذب است، یعنی آن ها عقده ی زنان نیاکان خود را در دل دارند که ماجرای آن ها را از رسانه ها شنیده اند وگرنه دختران امروزی به مراتب مرفه تر از پسران بزرگ می شوند و بدی ندیده اند تا در دلشان بماند. متاسفانه این عقده مثل غده ی سرطانی سال به سال رشد می کند و وضعیت خطرناکی را اکنون به وجود آورده است! زنان به قدری انتقام جو و مردستیز شده اند که اگر قدرت به دست آن ها بیفتد مردان را قتل عام خواهند کرد!

در حال حاضر برای جبران این خسارت تنها کاری که می توان برای مقابله با این ذهنیت کرد آن است که در کنار ارزش های زنان سخن از ارزش های مردان هم بکنند و در کنار اخبار جرم های مردان، جرم های زنان را هم نشان دهند و جانبدارانه سانسور نکنند. پدران باید در تربیت فرزندان دختر خود دقت به خرج دهند و دخترانشان را لوس بار نیاورند. در این شرایط اصلا جایز نیست مردم به خصوص پسران کورکورانه رسانه ها تقلید کنند.

لازم است معاونت زنان که در اجلاس زنان شرکت میکند تبیین کند که زنان ایرانی بر خلاف زنان اروپایی نفقه می گیرند. زنان ایرانی دارای حقوقی هستند که زنان اروپایی به خواب هم ندیده اند و اگر زنان اروپایی چنین حقوقی می داشتند هرگز فمینیسم بوجود نمی آمد. زنان اروپایی با مردان دارای وظایف برابر تعریف شده در قانون هستند در حالی که قانون ما هیچ وظیفه ای را متوجه زن نکرده است. باید بگویند که مردی که در ایران نفقه ندهد زندانی می شود و همسرش می تواند از او جدا شود!

باید می گفتند که با داشتن مهریه های نجومی اکنون حق طلاق با این اهرم فشار دست زنان است نه دست مردان. باید این ها را روشن می کردند!

نه اینکه بروند بگویند 70 درصد دانشگاه ها را به دختران دادیم و در بازار کار هم همین تناسب را برقرار می کنیم آن هم برای جنسیتی که مسئولیت مالی ندارد.

تصور غربی ها از حقوق زن در ایران چیزی شبیه کشورهای عقب مانده آفریقایی است.

متاسفانه زنان ایرانی به دلیل سیاهنمایی های معاونت زنان ریاست جمهوری و فراکسیون زنان مجلس و NGO های فمینیستی در داخل و خارج در حس بدی به سر می برند و حقوقی را که از آن بهره مند هستند ناچیز می پندارند!

گناه این دروغ بزرگ و این پنهان کاری و این جو منفی بیهوده بنا بر تعمد بر گردن معاونت زنان است که در سفرش در روز جهانی زن به جای مطرح کردن واقعیات کاری کرد تا بر خلاف بیانات مقام معظم رهبری که ما در زمینه حقوق بشر و حقوق زن از غرب طلبکاریم،برعکس غرب از ما طلبکار شده است!

غربی که زنان را مورد انواع و اقسام سوء استفاده های مادی و جنسی قرار می دهد و یک سانسورگر حرفه ای است خنده دار است که برای ما از حقوق زن صحبت کند و تعیین تکلیف کند!

بخصوص صدور قطعنامه پارلمان اروپا در زمینه حقوق بشر در ایران درست بعد از این سفر مشکوک به نظر می رسد!!!

این احتمال وجود دارد که فمینیست های ایران در این هاگیرواگیر مذاکرات هسته ای قصد دارند با استفاده از گزارشات غلط و تحریک جو بین الملل به باجخواهی های خود در ایران بپردازند و به اهداف مخرب خود برسند!

متاسفانه بعضی روحانیون، کارشناسان اسلامی و مذهبی هایی که اکثرا هم در دستگاه های تصمیم گیری و حکومتی کار می کنند با اسلام مدرن خود که با قوانین بین الملل در ظاهر همخوانی دارد اسلام را سروته کرده اند.

حقوق بشر زنان ایرانی،ظلم تاریخی بر زنان،حقوق زنان،حقوق بشر در ایران

/ 3 نظر / 8 بازدید
رضا

آفرین برادر! طوری به متن اضافه کردی که اصلا تشخیص داده نمی شود بخشی الحاقی است! خیلی عالی و متناسب بود!

شبنم

نمیدونم شایدم شما درست میگی ولی میدونی چیه ماهم دلمون به این درد ودلا وحرفا خوشه وگرنه چیکارمیتونیم بکنیم شمابگو؟