مردم نباید فریب جنجال های حقوق بشری غرب را بخورند

مردم ما بیش از حد ساده لوح شده اند. غرب تقریبا هر بازی بخواهد با ذهن مردم بیچاره ایران در می آورد.

مردم ساده لوح ما گرفتار مباحث و بلانسبت حماقت هایی می شوند که نه تنها به بهبود شرایط ما کمک نمی کند، بلکه اندک داشته های ما را هم از ما می گیرد.

می بینیم که این روزها مد شده فلان فوتبالیست یا فلان بازیگر سینما یا تلوزیون می آید و در ادامه کمپین هایی که شبکه های بی بی سی و صدای آمریکا و غیره تبلیغ می کنند نسبت به اعدام یا مجازات یک زن فاحشه آدم کش یا یک قاتل متجاوز به نوامیس مردم یا زن شوهر کش دوست پسر باز اعتراض می کنند.

اینها فکر نمی کنند که اگر این مجازات های بازدارنده نباشند چه فسادی جامعه را فرا می گیرد و هیچ کس امنیت جانی نخواهد داشت!

چنانی در مطبوعات و روزنامه ها و سایت های خبرگزرای تیتر می زنند و مطلب می نویسند و طوری می گویند والدین نباید کودکانشان را به دیدن صحنه اعدام ببرند که آدمی خیال می کند در این مملکت در هر کوی و برزن همه روزه یا هر هفته بساط اعدام به راه است!

چرا می روید و امضا جمع می کنید تا یک شخص جانی یا فاسد را از اعدام نجات دهید؟

مثلا می خواهید بگویید خیلی بشر دوست هستید و خیلی دلسوز و امروزی هستید؟

و کسانی که حدود الهی را در زمین پیاده می کنند متحجرند؟ 

یعنی در این مملکت ما هیچ مشکل دیگری نداریم؟

آیا شمایی که برای اعدام نشدن یک جانی و یا فاحشه امضا جمع می کنید و جنجال می کنید یکبار در اعتراض به گران شدن و در عین حال بی کیفیت بی رویه محصولات لبنی اعتراض کرده اید؟ آیا برای اعتراض به گران شدن خودرو و بی کیفیت بودن آن امضا جمع کرده اید؟

آیا بهتر نیست که اعتراض و امضاهای شما برای چیزی باشد که به بهبود شرایط کشور کمک کند و مسئولین را نسبت به اصلاح امور ترغیب کند و نه برای جلوگیری از برقراری عدل و قسط و محاکمه بر هم زنندگان نظم و امنیت روحی و جانی مردم؟

بهتر نیست کمی فکر کنیم ؟ بهتر نیست دست از ژست گرفتن و ادا در آوردن و خود شیرینی برای عده ای که مشخص و مبرهن است که دوست ما نیستند دست بر داریم؟

آقای هنر پیشه؟ آقای وکیل ؟ آقای ورزشکار؟ آقای مجری تلوزیون؟ آقای یا خانم X ,  Y؟ 

/ 1 نظر / 26 بازدید
ارزو

سلام خیلی معذرت می خوام ولی چون اخبار زیادگوش نمیدم میشه بگیدقضیه چی بوده مرسی