بلایای فمینیسم بر سر کودکان

بر خلاف سیاست پلید سرمایه داری در غرب و آمریکا ، مردم از رویکرد فمینیستی دولتهایشان ناراضی هستند.
معترض اصلی این جریانات هم بیش از همه ، خود زنهای آمریکایی و غربی هستند.این فیلم برگرفته از وضعیت کنونی آمریکا و غرب است.
نسل امروز در آمریکا و غرب دقیقا به اشتباه نسل قبلی یعنی مادرانشان پی بردند و در مقابل آرمانهای مخرب مادرهای خودشان ایستادگی میکنند.
در حالی که زنان جهان بیدار شده اند و در حال پا پس کشیدن از مواضع منفور فمینیستی و بازگشت به فطرت زیبا و واقعی زنانه شان هستند، متاسفانه برخی از زنان ایرانی از روی نادانی و فریب خوردگی در صدد رفتن به این منجلاب هستند و اشتباها مستقل شدن و تقلید از کارهای مردانه را ارزش قلمداد می کنند و معتقدند تفاوتی بین زن و مرد وجود ندارد!

قسمتی از یک فیلم هالیوودی را مشاهده خواهید کرد که در آن یک مادر مطلقه و فمنیست در حال برنامه ریزی کردن برای آینده دخترش است تا او را به قول خودش به اصطلاح زن مستقل و بی نیاز از مردان بار بیاورد (و در انتها مادر خودش پشیمان شده و ازدواج می کند) و دختر در جواب مادری که خودش زندگی اش بخاطر همین افکار احمقانه به این فلاکت و زشتی مبتلا شده است و می خواهد دخترش را هم قربانی همین تفکرات اشتباهش کند می گوید...

دانلود فیلم

/ 1 نظر / 24 بازدید
علیرضا

"باب شهادت هیچ گاه بسته نخواهد شد. شهادت لباس تک‌سایزی است که باید تن آدم به اندازه آن در آید، هر وقت به سایز این لباس تک سایز درآمدی، پرواز می‌کنی، مطمئن باش . هر کس در کوله بار خود چیزهایی دارد ، هروقت که کوله ات سبک شد ،پروازخواهی کرد" ... شهید سید مرتضی آوینی