مسبب سرکش شدن زنان،مردان احمق هستند!


نکته: در این نوشتار خوب یا بد بودن زن موجود در عکس مورد قضاوت قرار داده نشده است. بلکه قضاوت در خصوص کسانی است که تصمیم دارند از عنوان این شخص بهره برداری های سیاسی و یا اجتماعی داشته باشند.
غافل از اینکه هر گردی گردو نیست و هر کسی نخبه نیست!
مثلا میگونید فرار مغز ها: یک منشی احمق یک اداره هم خودش را میگذارد جای مریم میرزاخانی!
یا از پسفردا همه زنها مدعی می شوند که در حق ما ظلم شده ما همگی مریم میرزاخانی بودیم!
نکته دیگر اینکه : به دلیل دشمنی غرب با کشور ما و سعی در استحاله فرهنگی امروزه غرب تلاش می کند با حمایت یا بال و پر دادن بیش از حد به چنین زنانی و مشهور کردنشان برای فرهنگ خود تبلیغ کرده و زنان را هوایی کند و این توهم را بوجود بیاورد که اگر زنان مثل غرب به مانند سگ ولگرد بی صاحب باشند می توانند این چنین موفق شوند!
این در حالی است که اساتید خود مریم میرزاخانی در دانشگاه های ایران از رتبه علمی و تحقیقاتی فوق العاده بالاتری هم برخوردارند ولی بنا به دلایل سیاسی از دریافت این عنوان محروم شدند!
 
 
با وجود چنین مردان احمقی دیگر زنان سرکش جای سرزنش ندارند. خود همین مردان به زنان هیولاصفت ارزش بخشیده اند!
این جماعت سرگردان به کلی راه خود را گم کرده اند. زندگی نکبت بار خود را با خیال رسیدن به اوج همچنان به پیش می برند. برخی به کلی مغزشان نفوذناپذیر شده است. باید با این قبیل ویروس ها جنگید. این افراد کور و کر هستند.
شرح تصویر: یک مرد ایرانی برنده شدن جایزۀ جهانی ریاضی را بر وظایف والای یک مادر ترجیح داده است! برقراری کشورهایی مثل آمریکا وابسته به همین مهاجران پرکار پروش یافته در دامن همین مادران است وگرنه یک بچۀ بی مادر آمریکایی روز و شب خود را در مشروب خانه ها می گذراند. این زن و امثال او بردگان علمی ای هستند که به میل خود برای اربابشان کار می کنند. بیشتر این افراد گرچه درآمدی عالی برای زندگی خصوصیشان دارند ولی خود صاحب علمشان نیستند و مالک اصلی آن ها سازمانی است که برای آن کار می کنند. چرا در ایران اینقدر به علم مطلق ارزش می دهند؟!! علمی که تولیدی نداشته باشد و یا اهداف شیطانی پشت آن باشد پستی می آورد نه برتری! ارزش اصلی یک شخص به نیکو بودن اوست!
/ 2 نظر / 78 بازدید

الان مریم میرزا خانی شده سرکش و هیولا انوقت تو نیکویی! مریم میرزاخانی هم مادره قطعا فرزندی که تربیت میکنه بسیار بسیار بهتر از فرزندانیه که زن امثال جنابعلی تربیت میکنند

ایشون بد نیست جهت حفظ لطافت زنانگیشون و اثبات اینکه قصد تبدیل شدن به یک شبه هیولا را ندارد از انتخاب آرایش موی مردانه برای خود دست بکشند و اگر دچار مرد انگاری نیستند فرم لباس پوشیدن و پیراستن کاملا زنانه ای را برگزینند نه مثل حالا که کاملا در تلاش برای شبیه شدن به مردان و پسران میباشند....