وضعیت فرهنگی نابسامان بیش از ماهواره زیر سر خودمان است

 انقلاب اسلامی ایران علیرغم ماهیت های مثبتی که داشت اما ناخواسته سبب بروز یک سری ویژگی های بدی شد که بخاطر عداوت دشمنان و برخی عناصری که بلاشک نفوذی بودند پدید آمد.

تا جایی که به نظر می رسد بسیاری از ترورهای اول انقلاب به دست منافقین نفوذی صورت گرفت که با این اطلاعات جامع و اشراف اطلاعاتی و همچنین بی تجربگی دست اندرکاران اول انقلاب در مسایل حفاظتی دست به ترور شخصیت هایی زدند که اگر امروز بودند بلاشک مقابل خیلی ها که امروزه دهان به یاوه گویی در داخل و خارج باز می کنند می ایستادند و برای آنها مشکلات جدی بوجود می آوردند و یا حداقل مسئولینی را که دچار اشتباه و کج روی شده اند را ارشاد می کردند.

مسئولینی که روز شهادت شهید مطهری و روز معلم به خانه استاد می روند و از مبارزه ایشان با برخی متحجرین صحبت می کنند و می گویند باید آثار و عقاید شهید مطهری و یا غیره و ذلک را سرلوحه قرار داد اما در عمل کوچکترین شباهتی در عملکرد آنها با اندیشه های شهید مطهری و بزرگان انقلاب مثل امام و شهید مطهری و شهید طالقانی و غیره وجود نداردوخودشان در تحجری که اسمش را مدرنیسم گذاشته اند غوطه ورند.

مثلا شهید مطهری در کتاب نظام حقوق زن در اسلام اشاره داشتند که دولت نباید برای زنان جای شوهر را بگیرد و تامین مالی و پشتیبانی از زن باید توسط مرد او یعنی شوهرش صورت گیرد.

اما امروزه می بینیم به شکل های مختلف در حال مستقل سازی زنان از مردان با انواع و اقسام امتیازات مادی و فرهنگی هستند. حتی سیاست هایی اتخاذ می شود که مانع از ازدواج و مشوق طلاق است و حتی زنان را شاغل می کنند و انواع و اقسام امتیازات را به زنان شاغل می دهند و در سیستم دولتی برای آنها اولویت استخدام قایل می شوند تا هم زنان را از خانه ها دور کنند و به اشتغال تشویق کنند و هم شعارهای سکولار و غربی سر می دهند و سعی می کنند مردان و زنان را از ازدواج دلسرد کنند. و برای این کارها تریبون و تبلیغات هم به راه می اندازند.

اگر یک مرجع تقلید در جایی به برخی سیاست ها انتقاد کند هیچ سایت تحلیلی خبری آن را نقل نمی کند اما وقتی یک فمینیست چادری کثیف، دهان به یاوه گویی باز می کند تمام روزنامه ها و سایت هایشان شروع به درج و انتشار آن خزعبلات مخرب می کنند!

یعنی یک عداوت آشکار با خانواده و جدا کردن زن و مرد از هم وجود دارد که لای زرورق پیچیده شده است.

اینطور که ما شنیده ایم و کسی هم آن را انکار نمی کند در زمان طاغوت با اینکه تلوزیون ما ویژگی اسلامی نداشت اما ایمان مردم قوی تر بود.

 نقش رسانه های بیگانه هر چند در شکل دهی وضعیت نامطلوب امروز انکار نشدنی است. اما اگر منطقی فکر کنیم باید یک ضعفی وجود داشته باشد که کارهای رسانه های دشمن به سرانجام می رسد. همان طور که میکروب و بیماری در صورت ضعف بدن و سیستم ایمنی وارد بدن می شود.

بارها در تلوزیون دیده ایم که تا از مساله بی حجابی  و رواج فرهنگ های مخرب غربی صحبت می شود سریعا مشکل را گردن ماهواره می اندازند و از این موضوع برای سرپوش گذاشتن به اشتباهات خودشان یا مخفی کردن عوامل و عناصر مخرب داخلی بهره می گیرند و خودشان را تبرئه می کنند.

در این میان باید بیشترین گناه را بر گردن مسئولین و حتی روحانیونی دانست که برخی کوتاهی کردند، برخی خودشان فاسد بودندومتاسفانه عده زیادی روحانی و مبلغ دین که پیوسته در حال شبهه پراکنی و زیر سوال بردن احکام دینی و روایات موجود هستند و همچنین رسانه های داخلی که حرفهای یک مشت سکولار را منتشر میکنند و به به و چه چه به راه می اندازند اما سخنان علمای دین را سانسور می کنند و یا در لفافه بیان می دارند!

امروز متاسفانه می بینیم که سخنان فمینیستی یک معاون کم ارزش زن در فلان وزارتخانه با هزاران آب و تاب منتشر می شود، اما مثلا وقتی فلان مرجع تقلید از سیاست های دولت یا اشتباهات فلان سازمان انتقاد می کند و امر به معروف می کند سانسور می شود و هیچ کس به آن بها نمی دهد!

متاسفانه هم صدا و سیما و هم نشریه ها و روزنامه ها و هم سایت های خبری پر از خبرگزران و کارمندان و مشاوران زنی شده است که اکثرا فمینیست گرا هستند و در این بحران بیکاری و فرهنگی کشور در حالی که مردان در محرومیت شغلی به سر می برند روز به روز به بی نظمی موجود و انتشار افکار مخرب دامن می زنند!

و البته در این میان هنوز روزنامه ها و نشریات معدودی هم هستند که واقعیات را منتشر می کنند؛

روزنامه جمهوری اسلامی نوشت که آیت‌الله صافی گلپایگانی نسبت به یک اقدام وزارت کشور اعتراض کرده است.

به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی، در دیدار وزیر مخابرات(وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) با حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی که روز پنجشنبه یازدهم اردیبهشت ماه 1393 در قم صورت گرفت، این مرجع تقلید از انتصاب برخی زنان به سمت فرماندار توسط وزارت کشور در بعضی شهرها اعتراض کردند.

آیت‌الله صافی گفتند: این اقدام با کرامت زنان سازگاری ندارد و دولت اسلامی باید در این قبیل اقدامات تجدیدنظر نماید.

/ 9 نظر / 22 بازدید
❤✿...هر چی دلم بخاد...✿❤

سلام .. اعیاد شعبانیه بر شما مبارک و پر مهر.. با یه عیدی ناقابل منتظر حضورتون هستم.. قلبتون پر از حضور خدا.. التماس دعا و یا علی مطلبتونو هنوز نخوندم..الان فرصت ندارم متاسفانه.. انشاالله حتما میام میخونم..و نظر میدم..درپناه حق باشید

❤✿...هر چی دلم بخاد...✿❤

سلام آقای حمیدی..عذر میخام دیر کردم.. از تمام مطلبتون با بخش هاییش موافقم..یکی اینکه این بی حجابی تنها مقصرش ماهواره نیست..این وضعیت فاسد جامعه تنها علتش ماهواره نیست..ماهواره یکی از علت هاست.. کم کاری روحانیون قشر جوان ما نتونستن به خوبی و به روز باشن تا جوونای امروز رو جذب دین کنن... و همینطور رسانه های داخلی غیر مستقیم یا مستقیم اونها رو به سمت ارتباط با جنس مخالف میکشونه..حالا این رابطه میتونه حلال باشه ولی متاسفانه بابالا رفتن سن ازدواج و سخت کردن این سنت پیامبر..حرومش هم راحت تره هم لذت بخش تر!!! و درباره اشتغال زنان در جامعه و پست فرمانداری دادن به اونا موافقم .. با روحیه شون سازگار نیست.. و اونها رو از وظیفه ی قشنگ و لطیف همسر بودن و مادر بودن غافل می کنه.. احادیثتون جدید بود..نخونده بودم جایی!!! اما آقای حمیدی..این به معنی این نیست که هیچ زنی نمیتونه در این امور موفق نباشه.. راستش نمیتونم به قطعیت هیچ نظری در این باره بدم.. خیلی باید بهش فکر کنم..به این احادیث..جامعه ی امروز..انقلاب دیروز.. خدا عاقبتمونو بخیر کنه..ممنون از حضورتون..موفق باشید همیشه.. ان شاالله دیگه زودتر میام برای خوندن پست های مفیدت

همین

وختی همه چیز گویای نزدیک شدن به آخرالزمانه دیگه این چیزا که تعجبی نداره.... اما تا کجا میخواد بره هییشکی نمیدونه....هیــــــــــــــــــــــشششکی!!! همین[گل]

ببینید دوستان از اونجایی که این انقلاب داعیه دین داشت پس لاجرم دشمنانش هم بایست این اصلو میکوبیدند که خوب همه هم داریم میبینیم که موفق شدند.بعلاوه چقدر حدیث داریم که ملعون است هر قیامی پیش از ظهور چرا؟چون عاقبتش میشود ایران که با عدم اجرای کامل و صحیح دین کلیت دین را در چشم مردم و جهانیان خدشه دار میکند.شما یک نگاه به وضع ملت و اعتققاداتشون در حکومت به زعم اینان طاغوت بیندازید و با امروز حکومت متشرعان مقایسه کنید همه چیز آشکار میشود!من حاضر بودم عده ای بالادستی مقداری فسق میکردند اما بطن جامعه ام سالم میماند مثل آن زمان!!

طرفدار ماماهان موزيك

سلام دوست عزيز وبلاگ زيبا و خاصي طراحي كردي ممنون ميشم از وبلاگ منم ديدن كني و نظر بدي! منتظرماااااااااااااا ازطرف ماماهان موزيك.

همین

خب الان چی شد که احساس کردی اینو باید بفرستی؟؟؟؟؟[متفکر] همین[گل]

همین

چرا پستات نیست پس؟؟؟؟[خرخون]

همین

نمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همین

لتنذرا قوما................. همون طوری!!!! ممنون