هر دختر شاغل مساوی حداقل دو انسان مجرد است

اگر شغل هایی که فقط مختص زنان می باشد را جدا کنیم و بعلاوه زنهای بی سرپرست را هم که نیاز به شغل دارند جدا کنیم.

بخش اعظم بانکها، شهرداری، اداره جات و شرکت های خصوصی و دولتی پر از دخترهای بی نیازی  شده است که بیهوده و بخاطر  شعارهای ضد ارزش ، موقعیت های شغلی را اشغال کرده اند.

با فمینیسم و سیل ورود زنان به بازار کار، زنان بعنوان یک ابزار ارزان و قابل سوء استفاده و تقلیل اشل حقوقی توسط سیستم سرمایه داری و بهره کشی مورد استفاده واقع شدند.

این سیل در بسیاری از کشورهای توسعه یافته البته به جز انگلیس که مردان در آن در اولویت اول هستند سبب بیکاری پسران و مردان و افزایش طلاق و کاهش قدرت مردان در اداره زندگی و یا تشکیل زندگی شد!

در نتیجه آن کشورها در کوچکترین اقدامی که انجام دادند قوانینی تصویب کردند که برای استخدام زنان  یک سقف استخدامی در نظر می گرفت و یا از استخدام زنان در برخی شغل ها جلوگیری می کرد.

باید در نظر داشت، در دنیایی که بیکاری و کمبود شغل از مشکلات اساسی جوامع محسوب می شود، اشتغال هر دختر بی نیاز به معنی عدم اشتغال یک پسر و در نتیجه مجرد ماندن حداقل دو نفر می شود که باید منتظر تبعات بد آن هم در جامعه بود که کمابیش دیده می شود.

لذا بهتر است به جای افتادن در منجلابی که غرب در آن گرفتار شده و حتی رشد جمعیتش دچار نقصان جدی شده است، به بازگرداندن زن به جای واقعی خود بیاندیشیم.

 

/ 6 نظر / 44 بازدید
ه

کار هست ژسرها ارمانی فکر میکنن الان شرکت ما با ماهی 1میلیون تومن تکنسین فنی میخواد اما زنگکه میزنن میگن حداقل حقوقش 2تومن هست دیگه بابا بیکار بودن بهتره یا حالا ماهی انقدر گرفتن هرچقدر هم میدونم مقدار زیادی نیست

ه

یعنی اگه من و شما بحث کنیم قطعا یه چی میشه من کارشناسی روانشناسی دارم دانشجوی علوم ارتباطاتم باز کارشناسی تا دلت بخواد تحقیق جامعه شناختی کردم. شما؟؟؟

ه

کاش میشد به همه چی انقدر ساده نگاه کرد موضوع پیچیده تر از این چیزهاست جامعه ما کلا روبه نابودیه با هزاران دلایل مختلف

ه

ممنون

هیچکس نمیتواند بگوید که ورود اناث به بازار کار که پدیده ی بسیار جدید و عجیبی است و هیچ سبقه و پشتوانه در آداب این مرز و بوم و حتی هیچ جای جهان ندارد اتفاقی طببیعی است و هیچ خللی در نظام کار ایجاد نکرده!!قطعا هر انسان بی غرضی به این قضیه واقف است که کار و حضور مدنی جز جدایی ناپذیر وجود مردان از ازل تا به ابد بوده و هست و این به هیچ وجه خواسته ی عجیبی نیست که امروز میخواهیم به این جوهره ی وجودیمان تعرضی نشود.اما در نقطه مقابل زنان که هیچ تعلق ذاتی و ماهوی به این عرصه ندارند و صرفا با حمایت کارتلهای زر و زور پا به این عرصه گذاشته اند حاضرند فقط برای اجرای این شوی تمدن و استقلال حتی کف دستمزد را نیز بشکنند و این لطمه بزرگی به بازار کار زده است،هرچند که کارفرمای عاقل فرق بین کار مردانه و رنانه را اگر درک کند این تخفیف را برخود گران میبیند!!یکی از راههای مقابله با این آفت تخصصی کردن برخی حوزه ها علی الخصوص فنی مهندسی(که البته پیشتر تا حدودی همینگونه بود) برای آقایان است تقریبا مشابه همان کاری که سالهاست در حوزه علوم تجربی برخی حوزه ها را کاملا زنانه کرده است و ورود آقایان مطلقا ممنوع است.

تف بر فمینیست

اخ که این عکس اخر مطلب جیگرم رو سوزوند!!!!!!!!(فقط دخترا خوشحالی نکنیدا)