مکانیزم تخریب ارزش های دینی و ملی ما

راجب شغل معلمی و شغل های محدودی که لازم هست که زن در اونها کار بکنه اینجا مخالفتی وجود نداره. در مورد یکسان سازی زن و مرد و گاهی تبعیض مثبتی که بیش از سود داشتن برای زنها براشون ضرر داره ما مخالفیم...
ما می گیم تا وقتی این همه مرد بیکار وجود داره و این اشتغال و قدرت یافتن مادی به زنها خوی حیوانی و طلاق و فساد داده، جایز نیست این همه زن توی محیط های دولتی و اداری اشغال کننده موقعیت های شغلی باشن!
آیا تمام موقعیت هایی که الان زنها نشونده شدن مخصوص زنهاست؟ بیل به کمر مردها خورده نتونن برن اونجا؟
فکر کردید این واسه توانمندی اونهاست یا جو فمینیتسی و کثیفی که وجود داره؟
وقتی مرد نفقه و مهریه داره، سربازی باید بره و کلی مسئولیت در قبال زندگی داره و وقتی این اشتغال های تمام وقت باعث میشه زن از مسئولیت های اصلی خودش درمانده بشه که یک عده فمینیست بی شعور بیان بگن مرد باید کار خانه هم انجام بده و مسئولیت زن هیچی نیست، آیا وقتی بیشترین آمار طلاق مربوط به زنهای شاغل هست. وقتی مرد و فرزندان از وجود زن در خانه محروم میشن از ما چه توقعی دارید؟
وقتی زن به رئیس محل کارش میگه چشم و از صبح تا شب دولا راست میشه براش اما زمانی که میگن اسلام میگه باید از شوهرت اطاعت کنی و اگر راضی نیست نری بیرون، نری سر کار و غیره ... جیغ میزنه میگه مگر برده داریه!!!! ، از ما چه توقعی دارید؟
حجاب برای حضور کوتاه و موثر هست. نه برای حضور طولانی و افراطی!
یک خانم با حجاب میاد 8 ساعت توی محیط کار و 4 ساعت راه و حاشیه بیرون ، بعد میرسه خونه حجاب رو بر میداره میبینه بدتر از مرد بوی عرق گرفته! موهاش مثل سریش چسبیده به هم!
حالش به هم میخوره! یواش یواش حجاب از بین میره!
بعد میگن فاطمه زهرا حضور اجتماعی داشته! عزیز من حجاب یعنی حضور کوتاه و موثر. مگر فاطمه زهرا ول کوچه و خیابان بوده!؟
مگر در دولت کار میکرده!؟ مگر برای کسی کار میکرده!؟ اون و حضرت زینب زمانی که لازم بود در جامعه حاضر شدند. کوتاه و موثر ظاهر شدند! با حجاب، کوتاه و موثر!
خوب همین طوری گند زدند به حجاب و اعتقادات مردم!
یعنی یک خانمی که حتی با حجاب توی محیط اداری حد اقل 8 ساعت دم پر مردهای نامحرم هست اصلا خم نمیشه از کشوری اداره چیزی برداره باسنش به چشم یک مرد نا محرم بیفته!
یعنی یک بار هم صدای قهقهه های اون رو مرد غریبه نمی شنوه؟!!!
یعنی صد ای نازک اون توی دل مردهای دیگه لرزش بوجود نمیاره!
آیا زنها ارضاشون بیشتر روانی و لمسی نیست تا جنسی؟
آیا خنده ها و شوخی هایی که به مرور در محل کار عادی میشه عواقب سوء نداره و گناه نیست؟
آیا انحرف نیست؟
از اول صبح تا آخر شب توی شاداب ترین ساعات زندگی داره با نامحرم ها مراوده میکنه!
شب خستگی و استرس رو با خودش به خونه میبره!
به جای اینکه طبق قرآن آرامش مرد باشه میشه سوهان روح مرد!
بعد هم به این نتیجه میرسه که خسته شدم. جوونیم داره میره. هیچ حالی نکردم. تو زندگی با خستگی همش باید با شوهرم دعوا کنم .
چرا با اون پسر جوونی که خشو تیپ و اتو کشیده توی محل کاره حال نکنم !
چرا خودمو به لحاظ روانی و احیانا چیزای دیگه با اون ارضا نکنم!
چرا باید خودمو گرفتار این زندگی کوفتی کنم!
احتمالا شوهرش هم همین فکر و میکنه!
چون وقتی میرسه خونه یکی میاد از خودش بوگندوتر و خسته تر که از صبح تا شب دیگه حال و حولشو کرده.
این میشه ز ندگی ؟ اینطوری میخواید زندگی ها دوام داشته باشه؟

/ 10 نظر / 75 بازدید
همین

قاط زدیا میلاد....اگه روزه نیستی برو یه لیوان آب بخور .....!

آقا میلاد نفست حقه به مولا!ای کاش همه پسرا و مردا حداقل کمترین شباهتی به شما داشتن...! آی ایها الناس زن باذن الله ظرفیتش انگشت دونس نباید تو انگشت دونه بیش از حدش چپوند!!کار و تحصیل و مشغله های دیگه واسه همین در طول تاریخ برای زن جماعت محلی از اعراب نداشته ولی نمیدونم این ابلیس لعین چطور به ملت رکب زده و عقل و منطق از ما گرفته و داره همچنان میتازه،الحق والانصاف قدیمیا گل گفتن که پول زن چماق آویزان تو سردر خونس موقع گذشتن از در یکبار ازجلو و یکبار از پس سر مورد عنایت قرار میدت!!

سید

سلام اگه مایل بودی منمو با نام طلبه منتظر لینک کن و خبرم کن تا لینکت کنم[لبخند]

نرجس السادات

سلام . عبادت قبول حق باشه انشاالله اول اینکه با بیشتر حرفهاتون کاملا موافقم . تا یکی میاد از این حرفها میزنه سریع میگن برو یه لیوان اب بخور البته حق هم دارن چون کم میارن . راستی هر خانمی که شاغل هست شلخته نیست . یک سوال: شما با کار کردن مرد در منزل یا کمک کردن به خانم مخالف هستین ؟ خداوند در قران فرموده زن موجودی هست که از نظر جسمی و روحی ضعیف و نحیف هست . سال به سال نحیفتر میشود بخاطر زایمان و .... ساختمان بیولژیکی که داره . در شرع انور و زندگی ائمه اطهار اگر مطالعه کنید میبینید که ائمه ماهم به همسران خودشون کمک میکردن . این پست شامل خانمهای شاغلی که واقعا به این شغل نیاز دارن که شرایط مالی خوبی ندارن یا کسیو ندارن تا به سرکار بره نمیشه . این هم باید در نظر بگیریم که یک سری از خود پسرها که به ظاهر اسم مرد رو به یدک میکشن میگن میخوایم با دختری ازدواج کنیم که شاغل باشه .واقعا تاسف اور هست واما حرف اخر : ما میتونیم تحصیلات عالیه داشته باشیم ولی کارمند زیر دست یه مرد نباشیم بلکه خیلی شیک و محترمانه تو خونه خودمون باشیم . ارامشی که در منزل و با خانواده میتونیم داشته باشیم بنظرم با هیچ چیز نمیتونیم این ارامش

هدف اصلی ما هم همینه که تمام اطراف و اکناف شرع مقدس تو جامعه احیا بشه.مثلا همین کتاب شریف قرآن به کرات و عناوین گوناگون سیادت و ولایت مردان را خواستار شده یا درسیره حضرات معصومین الی ماشاالله از فضایل و سروری نوع مرد بسبب همین تفاوتهای بیولوژیکی و روانی که خود باذن الله و از روی حکمت برای جلوگیری از توهم یکسان بودن زن و مرد در نهاد خلقت قرارگرفته روایات موجود است. ما بعنوان مسلمان معتقد و عقل مدار(نه تابع احساس یا مد زمانه)بحقوق و چارچوب مشخصه برای زنان در شریعت بشدت پایبندیم ولی بشرط رعایت کامل حقوق و امتیازات مشروحه در شرع برای مردان.

ایور

اقای حمیدی من شما رو تو پیوندام قرار دادم لطفا وبلاگ منم تو پیونداتون بزارین . من حتی انجمن رو هم تو پیوندام گذاشتم ولی میترسم بخوام منم تو پیوندای سایت قرار بدن . چون وبلاگ من شخصیه ولی سایت انجمن نه! بعد از این که ویلاگمو بخصوص قسمت طبیب خونه که خودم باشم رو حوندین جواب بدین لطفا که آیا میتونم این درخواستو از سایت انجمن هم بکنم یا نه! البته میدونم امکان داره خودتونم قبول نکنین که ادرسمو بزارین تو وبلاگتون... اما وبلاگ من وبلاگ یه انسان غیر فمنیسته پس مطالبم هم شاید بتونه دخترارو از فمنیسم دور کنه. به هر حال حتی اگه قبول نکنین که ادرس منو تو وبتون بزارین من با افتخار ادرس شما رو تو وبم قرار دادم. dokhtarekhune.blogfa.com

نرجس السادات

خطاب به شخص همین سلام . عبادات قبول . جدای از شما من امثال این جمله را از ادمها مخالف زیاد شنیده بود که به بنده یا امثال بنده گفته بودن . فی امان الله[گل]

سامان امامی

این مطلبی که نوشته بودی .... یادمه مدتی قبل در یکی از سایت های زنان خوانده بودم که نوشته بودند بسیاری از مخترعین و دانشمندان اصلا مرد نبودند بلکه زن.بودند . که بنا به جو مردسالارانه چون به آنخا اجازه داده نمیشد اختراعتشان را به مردها یاد میدادند و مردها آنها را به نام خود ثبت می کردند. حتی بعضیهایشان خودشان را به شکل مردها در می آوردند و ثبت اختراع میکردند و ب بعد از مرگشان معلوم میشد وی مرد نبوده و زن بوده است. اونوقت یکی رو نام برده بودن بعد استنتاجشون این بود که بنا به همین دلیل نود درصد اختراعات بشر و پیسرفت ها توسط زنان ایجاد شده است. مسلما اون یه نفری رو که مثال زده بودن جعلی بوده. اینا تمام استدلالاشون همین هاست ، حرفهای تکراری و کلیشه ای. میخوان بگن ما بهتر می فهمیدیم پس ما باید قوام باشیم. اینا همش برای نقض توصیه های تمام ادیان الهی است. و شیطان پشتشه. شیطان همیشه میخواد عکس حرف خدا عملی شه. اینا از ناسپاسی شیطان گونه در نپذیرفتن سعادت خود در پذیرفتن مرد به عنوان قوام هست. و نتیجه ای جز رانده شدن از درگاه خدا نداره.